Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok arról, hogy 2-3...

Mit gondoltok arról, hogy 2-3 éves jogsival már sportautója legyen valakinek?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha meglesz a jogsim, vezetek elvileg egy régi skodát, és 2-3 évre rá már egy Porschét vezetnék, persze saját pénzből venném (nem vagyok gazdag,külföldi melóval lenne meg :) )

Szóval ,szerintetek nem korai még 1-2 éves tapasztalattal sportkocsit vezetni?



2013. febr. 7. 14:22
 1/7 szántóvető ***** válasza:
Nem.autó az is csak ésszel nyomd a gázt.
2013. febr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Senki sem fogja tudni hogy mióta van jogsid.
2013. febr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 17 évesen vizsgáztam le. 2 év alatt szét tapostam egy Ladát, csak bontóba lehetett leadni. A motor a hátsódifi minden szét ment rajta. Egy garnitúra gumit egy nyáron lefüstöltem róla.

Ezt csak azért mondom mert mindegy milyen kocsid van, hogyan vezeted az a lényeg. Egyébként 3 balesetem volt de egyszer sem Én voltam a hibás.

2013. febr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%
Miért, Porscéval vagy Maseratival más sportautóval nem 50/90/110/130 a sebességkorlátozás? Sőt, a régi Skodával meg ezekkel is ugyanúgy lehet gyűjtögetni a bírságokat.
2013. febr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Zsolt75 ***** válasza:
Van aki 15 év vezetés után is szarul vezet, van aki meg 1-2 év rutin után is jól. Ez önmagában nem minősít. Ha úgy érzed magadon, hogy kellő rutinod van vehetsz ilyet nyugodtan, de tartsd szem előtt a szabályokat és felelőséggel vezess.
2013. febr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm nektek a válaszokat, és igazatok van, a sebességhatár 130 porscéhval is, de a német autópályán nem :)

ment a zöld mindenkinek, szép estét!

2013. febr. 7. 20:58
 7/7 anonim ***** válasza:
ez csak tőled függ, attól hogy milyen érzéked van a vezetéshez, mennyit vezetsz majd a 2-3 év alatt, és hogy milyen a felelősség érzeted, de szerintem ezen elég lesz akkor gondolkodni ha már megvan a pénz a köv autóra, sőt előbb legyen meg a jogsid...
2013. febr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!