Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok a citroen saxorol?

Mit gondoltok a citroen saxorol?

Figyelt kérdés
Minden évjárat és hengrűrtartalom érdekelne.
2013. jan. 11. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki kis autót keres használtan, olcsó fenntartási költségekkel, akkor jó választás lehet.
2013. jan. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Dízelben egy fajta motorja van, az 1,5-ös, benzinesbe 1 literes, 1,1-es, 1,4-es meg 1,6-os. Én a dízelt ajánlanám, akkor is ha csak városba kell. Ja, és '95-től '03-ig gyártották, azt mondom hogy az első generációst érdemes megvenni, a ráncfelvarrott (facelift) előttit.
2013. jan. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én is autóvásárlás előtt vagyok. Tegnap néztem egy 1.1 saxo-t.- Nagyon tetszett a szívódízel golf után. Jól gyorsul, váltója, rugozása jó. Úgy olvastam, az 1.1 benzinesnek is jó a fogyasztása (5-7l). Hátul kicsit kicsi a hely, de a csomagtér elég jó. Biztonsága nem túl fényes, érdemes légzsákosat venni. Én 192 cm vagyok és a vezetés közben bőven elférek, de a kormánytól a beszállás nehézkes.n Egyébként gyakorlatilag ugyanaz, mint a Peugeut 106, csak kicsit hosszabb a csomagtér javára.

Amit típushibaként szoktak emlegetni, azok a futóművek, de rendszeres karbantartással megelőzhető a baj.

Árban ahogy néztem kb. ott van mint egy hasonló állapotú/felszereltségű swift. Szerintem ez jobb választás. Nem utolsósorban jól is néz ki. Én asszem megveszem a kiszemelt példányom...

Neked is sok szerencsét!

2013. jan. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek.

Egyszer fogok gyűjteni egy dízeles saxora.

2013. jan. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Citroen?

Hulladék!

2013. jan. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

anyád a hulladék hogy világra hozott...

a citroen nagyon jó

2015. aug. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!