Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol találok Lada 2107-es...

Hol találok Lada 2107-es ízzó foglalatról képet meg a lámpa testről?

Figyelt kérdés

2013. febr. 5. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:

na és melikre gondoltál?

(találjuk ki?... fényszóró, index, helyzetjelző, netán műszer, vagy utastér világítás stb.???)

2013. febr. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy VAZ 2107-esen van több, mint 30 izzófoglalat (de akár még 40 is lehet, sosem számoltam össze) és 12 lámpatest (már ha egyet se hagytam ki). Eléggé széles a választék, jó lenne, ha megosztanád a nagyérdeművel, melyikre gondoltál.
2013. febr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jaj bocsi az első két fényszóróra gondoltam.
2013. febr. 5. 13:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Tessék, van neked 2107 fényszóró, mindjárt kétféle.

Az első az orosz mintájú:

[link]

A második meg a cseh:

[link]

Csereszabatosak, a cseh bemegy az orosz helyére és fordítva, de célszerű egyforma lámpákat használni jobb és bal oldalon.

A fényszóróizzó foglalatáról nincs képem, de szabvány P43t foglalatú H4-es izzó való bele. Azt viszont fejből nem tudom, hogy az izzót hogyan kell rögzíteni, rég volt kocka-Ladám.

2013. febr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi
2013. febr. 5. 13:16
 6/7 A kérdező kommentje:
jobb az orosz nem mert a kocsi is orosz gyártmány :)
2013. febr. 5. 13:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, mindkettő ugyanúgy világít, csak másképp néz ki. Az okosok azt mondják, ha fehér indexet szeretnél varázsolni az autóra, az oroszból könnyebb kiműteni a narancssárga színszűrőt, mert a fényszóró üvegét rugalmas ragasztó-tömítőanyag tartja, míg a cseh változatban gittszerű, megkövesedésre hajlamos anyagot használtak. Bár ehhez nem értek, én ilyet sosem játszottam.
2013. febr. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!