Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift I. -el nektek mi...

Suzuki Swift I. -el nektek mi a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Mik a pozitívumok, mik a negatívok,a közhelyeken kívül?

2013. febr. 3. 11:20
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Az a legnagyobb baj, hogy akik igazán tudnának a hátrányáról beszélni, azokat a tűzoltóság vágta ki a kocsiból, és most nem lehetnek itt. Mert mondhattok bármit, biztonság szempontjából a régi Swift nagyon gatya.
2013. febr. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Szénszál nélkül hogy lehet elérni kis fogyasztást?

Igen! Lindablemezzel!

Kompromisszumot kell kötni.

Ha csóróvagy,kockáztatnod kell.

2013. febr. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Normálisan kell közlekedni és akkor kissebb esélyel lesz baleset nem úgy mint a sok hülye akik 90 helyet mennek 150 nel a főutakon is meg persze sokan azt se nézik hogy mindig az útviszonyoknak megfelelően kell közleked .

Persze ha meg baleset van ráfogják az útra meg az autóra hogy avégett történt a baleset pedig nem mert a gépjárművezetők a hibásak ha felelőtlenűl vezetnek és nem látjákbe ha nem lehet gyorsan menni akkor nem lehet aki meg kockáztat az saját maga kovácsolja a sorsát

2013. febr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Tetszik a 3, pont. Ez is személyre szabott. Neked tuti működik a fűtőmotor minden állásban. (amit kicsit azért kétlek, mert az ellenállások a légcsatornába vannak lógatva, és köztudott ami a verébtől kisebb az simán bejön a szellőzőn. Így már nem kevés falevéllel ütköztek azok a kis vékony ellenállás huzalok.)

Fateromnak is működik az opelján! Mert TILOS bekapcsolni!

-Hülye vagy fiam? mire tanított apád? Bekapcsolod azt a szart, akkor feleslegesen megy egy motor ami meríti az akkumulátort.

-De fater az lefujja a párát.

-Töröld le kabátta!

-de sáros lesz az ablak tőle.(ganéhordás után)

-majd azt is letöröljük.

Szóval igen. Így tuti működik a kocsi.

2013. febr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Tisztelt macilaci08.

Valóban normálisan kell közlekedni, nem úgy mint sok hülye aki nem normálisan közlekedik De ha egy ilyen hülye beleszáll a kocsimba, amelyikben ott ülök én, az asszony, meg a két lányom, akkor bizony nem örülnék hogy 1-es Swiftben ülök.

Egyébként azt az indokot, hogy "normálisan kell közlekedni, akkor nem lesz baleseted", eddig 90%-ban csak olyanoktól olvastam akiknek swift-ük van, vagy volt. Ne mesélje már be nekem senki ezt a szar dumát. A vezetők 99.5%-a arra törekszik, hogy ne legyen baleset, mégis napi szinten több ütközés is van. Ne mondjátok már nekem hogyha egy swift ugyanannyi költséggel járna mint egy volvo, akkor is a suzukiban ülnétek.

2013. febr. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

hát ezt a 99 százalék törek szik a normális közlekedésre ezt cáfolnám általában mindig ha megyek a 37-sen elég sűrűn van olyan hogy a bolond nem bírja kívárni hogy megelőzzön aztán meg nekem kell vagy lehúzódni ha széles az útpadka hogy elférjen köztem meg a szembe jövő közöt vagy ha a hátam mögöt lévő betartja a kövtávot akkor beletoposnom a fékbe mert a marhák elkezdenek előzni úgyis hogy szembe jönn egy autó vagy kamijon pedig semmire nem jutnak vele előrébb mert utána ugyan úgy ot vagyok mögötte miskolcon csak éppen kockáztatak pár életet és elhasznált egy csomó üzemanyagot.

Párszór megtehettem voln azt is hog hagyom hogy mennyen bele a szembejövőbe letólni nem nagyon tudot voln félre mert nagy autóm van de a legtöbszőr a kis vackokkal vagánykodnak a barmok érdekes a nagy autósok nyugodtan jönnek mögöttem 90 nel és énis mögötttűk

2013. febr. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Demente:


Hogy a fűtésem a gyári értéknél mennyivel lenne rosszabb, azt nem tudom. Személy szerint nekem (és utasaimnak) ez a fűtés erősség is teljesen kielégítő. :D A te sztoridon viszont szakadtam a röhögéstől!!! :D

A 2. pontot pedig visszaszívom!!! Épp a minap láttam, hogy egy Passat vontatott egy Swiftet. :( A miértjét nem tudom, de ha lett volna egy csöpp eszem egy fényképet csinálhattam volna eme rendhagyó eseményről. :D


21#

Nem csak Suzukiban lehet meghalni, és nem csak abban haltak már meg emberek.... Ha az ország lakossága változtatna a vezetési mentalitásán, akkor kevesebb karambol volna--> kevesebben halnának meg és akkor talán a régi Swiftet sem ócsárolnák most ennyien.

2013. febr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!