Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift I. -el nektek mi...

Suzuki Swift I. -el nektek mi a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Mik a pozitívumok, mik a negatívok,a közhelyeken kívül?

2013. febr. 3. 11:20
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
nekünk is ez a fajta volt
2013. febr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Háromhengeres automatám volt hét évig. Hiba nélkül futott, nem rozsdásodott. 70ezer volt benne, amikor eladtam. Ott helyben, azonnal megvették jó áron. Baromi jó gép volt. Azt mondták, papírból vn. Érdekes, még egy karcolás sem volt rajta. A mostani swiftembe kétszer is belecsúsztak hátulról a piros lámpánál, pdig álltam, és a féklámpa is világított. A helyszínelés után én továbbmetem, azokat tréler vitte el. Na jó, a vonóhorog erősen rásegített.
2013. febr. 4. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Az a nagy baj hogy a Suzukiról mindenki csak általánosít.

Be is jön néha. De sok a tévedés.

Olcsó kocsi? Nem olcsó!

megbízható? Nagyjából mint egy zsiguli. Ha kenegeted zsírral nem nyikorog ennyi.

Az ember alapvető igényeit kielégíti? Igen. Nem kell ázni, fázni, mégis csak kocsiban vagyunk. Fűtése jó de rendszerint csak az utolsó két fokozat működik. És ha nem vagy járatos az elektronikában, akkor a boltos,(=bontós) megveteti veled az új motort dobozostól, ellenállásostól, motorostól, mikor 90 Ft-ból meg lehet csinálni.

Az alkatrész tényleg olcsó. Lopott alkatrészekkel nem lehet versenyeztetni az árat. Ja és hogy a jobbos kanyart jobban veszi mint a balost nem biztos hogy azért van mert megtörték. Lehet csak huzamosabb ideig álltak vele járdapadkán, és elgörbült a váz mikor kiszállásnál kinyitották az ajtót.

Fél francia rácsos füzetet tele lehetne írni a nevetséges apróságokkal amin leginkább csak sírni lehetne. Persze ez amit leírtam mind hazugság. Kitaláció, és a valósággal való bármiféle egyezés csupán a véletlen műve. Ugyanis van kb 2 000 000 elégedett Suzuki tulajdonos ebben az országban. Mit ér az én szavam ellene?! Csak azt magyarázza meg nekem valaki, hogy ha ez az egyes swift:

[link]


Akkor ez mi a fas..om???


[link]

2013. febr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Nem tudom nekünk egyedűl a riasztó adta meg magát benne elektronikusab éa szt egyszerüen kihajintottuk belőle és kész más baja nem volt elketronikusan pedig azért jó pár évig nálunk volt csak elkezdtünk hosszú utakra egyre sűrűbben járni és elcseréltük egy nagy autóra

Ja és a suzuki elött zsigulink volt a kettő ég és föld a lada után olyan volt a suzuki mintha pl. egy mercibe ülnénk be egy opel után

2013. febr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Demente a képeket amiket linkeltél azok közűl a 2. képen van az első kasztnis swift
2013. febr. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

ja és ekora baromságot se hallottam még

"Lehet csak huzamosabb ideig álltak vele járdapadkán, és elgörbült a váz mikor kiszállásnál kinyitották az ajtót. "

Ez hülyeség ennyi erővel akkor ez az Összes kis autóra igaz

2013. febr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Könnyebb volt nyomni a féket, és tekerni a kormányt. :D


Hű hol voltunk egyszer nem írom le melyik hivatal "énekóráján" Lényeg hogy szinte csak ladaníva volt a parkolóban. Bajai sofőrsrác érkezett éppen, természetes rezzenésmentes arccal, parkolóba határozott sebességgel féltenyérrel kormányozta be az autóját. Mindenki tátott szájjal figyelte. El is repült a tömegből a vicces kérdés: Ennek szervós a Nívája? Annyit nevettünk.

2013. febr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Én tudom melyik melyik. Csak szerintem a kérdező sem a '88 as Gti swiftre gondolt mikor az írta hogy I.
2013. febr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Tisztelt Demente, ne húzd fel magad! Ne idegeskedj fölöslegesen egy Suzukis kérdés miatt! :D


1- Mivel annyi van belőle, mint a szemét így az emberek/kereskedők kénytelenek minél olcsóbban adni, ha azt akarják, hogy valaki meg is vegye. :P -->ergó a kocsi igen is olcsó. :D


2- Igen is megbízható! Én még 1, azaz EGY darab Swiftet sem láttam az út mentén lerobbanva! ;) :P

Csak nem zsírt, hanem motorolajat köll neki adni. Na meg hébe-hóba egy kis benzint sem árt beletenni. :D


3- Az enyémbe a fűtés tökéletesen működik! A hiba valószínűleg az "ön készülékében" van. Légy oly kedves, te se általánosíts!


4- Az, hogy téged valaki átvágott, az miért a kocsi hibája? Legközelebb nézettesd meg egy jobb szerelővel, aki majd elmondja neked, hogy mit kell kicserélned.


5- Mi az, hogy lopott alkatrészekkel nem lehet versenyezni?? Ezt a baromságot nem tudom honnan szedted. Felénk a boltokban is teljesen korrekt áron lehet hozzájutni minden alkatrészhez, ami éppen köll. Ha ez netán mégsem tetszene, még mindig ott a tömérdeknyi bontó. ;) (na azt nem vitatom, hogy ott esetleg nincsenek lopott cuccok, de ez más tészta.)


6- Lehet, hogy a kasztnija nem épp 2tonnás német csoda acél, de azért nem is kartonból van! Szóval annyira azért ne becsüld le!


7- A hétköznapi életben a 83'-tól 2003-ig gyártott modellekre szokták mondani azt, hogy Swift 1, a 2005-től gyártottakra pedig, hogy Swift 2. Ezeken belül volt persze több kategória váltás.

MK1: 83-88

MK2: 89-91

MK3: 92-03 (ez a hétköznapi értelemben vette 1-es Swift, amit szerény hazánkban is gyártottak). Persze ebben a 11 ében a motorokat többször is korszerűsítették, de azt már nem googlézom ki, barátkozz meg te is vele, ha érdekelnek a részletek. :)

MK4: 05-10 (alias Swift 2)

MK5: 10-től


8- Ha vannak még ilyen apróságaid nyugodtan írd le. Szeretnénk mi is jókat nevetni. :D


Ezzel persze nem piedesztálra akartam emelni eme gépjárművet, csupán csak reális képet szerettem volna neked mutatni róla, még mielőtt valakiben erősíted a tévhiteket! :)

2013. febr. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

A jónép a nálunk gyártott első swiftet nevezi egyesnek, de a gyár másként számol. Most az senkit nem érdekel, csak az hogy a válaszolók zöme érti a kérdést.

A swift egy jól kitalált autó, most nyüstölöm a harmadikat. a mostani hét éves, és hibátlan. Mint mindenhol, ennél is lehet hiba. csak abból nem szabad általánosítani.

2013. febr. 6. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!