Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Aprilia RS 125-t 50ccmnek...

Egy Aprilia RS 125-t 50ccmnek álcázni nagyon feltűnő? És ha rá jön a rendőrbácsi mit kap az ember érte?

Figyelt kérdés

Mert aki nagyon ismeri az RS 50-t és az RS 125-t akkor tudja h nincs nagy különbség rajtuk. Szemmel láthatóan annyi h a tank nagyobb,az ülés picit más és a felfüggesztés erősebb,maszívabb. De egy átlag ember,ha ránéz az egyikre akkor nemhiszem h eltudja dönteni h melyiket látja. Persze itt is vannak kivételek:D

Vélemények?


2009. szept. 3. 11:16
1 2
 11/15 anonim válasza:

160-as hátsó gumi, masszív hátsó lengőkar, 320-as féktárcsa 4 dugattyús féknyereggel, 200-ig skálázott óra, és ráadásul visít mint a veszedelem. nekem is ilyen motorom van de ezeket azért durva álcázni. a rendőrök sem hülyék azért.

egyébként a várható bűntetések: okirathamisítás, biztosítási csalás, jogosítvány nélküli vezetés NEM ÉRI MEG KOCKÁZTATNI

2010. ápr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
125-ös Mitom van. 2 éve 50 esként használom! Eddig 2 szer igazoltattak! Le se szarták,hogy 50-es e vagy nem! Rákérdeztek: Biztos,hogy 50 es? Mondtam,hogy igen.. ennyi volt mehettem is tovább!
2010. dec. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Arra figyelj, hogy a motor volt-e Magyarországon üzembe helyezve. Ha nem, akkor az alvázszámodat leellenőrzik a rendszerben, és nem találják, ha régi. Úgy tudom újabb gépekről a gyártó vezet nyilvántartást, és abból kiderül, hogy mekkora a gép. Ha azt nézed, hogy egy A1-es jogsi mindennel együtt max 100 rongy, ha elkapnak az meg ennek a többszöröse, plusz behúzzák a gépedet. Neked kell eldönteni :)
2010. dec. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem nagyon kapcsolódik ide csak egy TIPP! Szlovákiában 17 a megengedett a motorozásra és itt igen hülyék a zsaruk + csak nyár vége és ősz felé mérnek és Dec.-nél meg álligatnak.Én ezt igy láttam nem biztos
2011. febr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
másik Tipp beszél nekik más nehéz nyelven hátha elengednek mert nem értik xD
2011. febr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!