Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Aprilia RS 125-t 50ccmnek...

Egy Aprilia RS 125-t 50ccmnek álcázni nagyon feltűnő? És ha rá jön a rendőrbácsi mit kap az ember érte?

Figyelt kérdés

Mert aki nagyon ismeri az RS 50-t és az RS 125-t akkor tudja h nincs nagy különbség rajtuk. Szemmel láthatóan annyi h a tank nagyobb,az ülés picit más és a felfüggesztés erősebb,maszívabb. De egy átlag ember,ha ránéz az egyikre akkor nemhiszem h eltudja dönteni h melyiket látja. Persze itt is vannak kivételek:D

Vélemények?


2009. szept. 3. 11:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Átlag ember vagyok és nem is motorozom rendszeresen, de fülre szerintem el tudnám dönteni, hogy bizony nem 50-es. Nem kötekedés, de segédmotoros kerékpárral 40Km/h lakott területen kívül és belül is a megengedett sebesség. Már ebből adódóan is komoly bírság lehetne egy lakott területen kívüli traffi bukás. De ha kiderül hogy valójában nagymotoron ülsz akkor eltíltás is lehet belőle.
2009. szept. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
És hogy álcázod? Rendőr úgyis a papírokat nézi, abból meg kiderül gondolom.
2009. szept. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én egy másik 125ös motorral egy cagiva mito-val járkálok rendszám nélkül! azért írom le mert kb egy kategória a két motor méretre is meg minden tekintetben. Na szóval engem többször állított meg rendőr de soha nem emiatt h nem 50es! mindig mondtam neki h ez 50cm3 és hogy ott az adásvételi azon is rajta van és mindig elengedett...

Szerintem ha nem nagyon villogsz vele akkor meg se állít.. a rendőrök többsége nem ért a motorokhoz de ha igen akkor viszont nagy gáz van:D

2009. szept. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Ha elkéri a papírokat, bukó, kivéve ha hamisítasz. Úgy kicsi az esélye annak, hogy lebukj, de ha mégis, nyakadba varrnak majd pár százezret és elveszi a jogsidat (a rendőr nem fogja tűrni, hogy megpróbáltad hülyére venni és a közokirat hamisítás sem elenyésző dolog).
2009. szept. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
300 e -Ft büntetés + elveszik a motorodat ha lebuksz.
2009. szept. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

úgy álcáznám,h rárakok egy szőnyeget =P

Úgy értettem,h nem rakok rá rendszámot például,máshogy nemigen lehet. Másrészt ha nem mész gyorsan akkor mért állítanának meg? És ha lefényképeznek hova küldik ki a csekket,ha nincs rendszám? hm? :D

2009. szept. 3. 15:37
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igaz hogy általában úgy trafiznak hogy küldik a büntetést, de ha meglát egy rendőr rendszám nélküli motorral 80-nal közlekedni, akár szirénázva is utánad mehet.
2009. szept. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

amúgy is kell majd a rendszám rá, hamarosan...

én igenis el tudom dönteni. nem régóta motorozok, "friss" vagyok még. bár benzintyúkként már nagyon rég óta. esetleg alaítsd át. crossnál sokan csinálják. nekem 50-es enduróm van, persze nem átalakítva :D

14/L

2009. szept. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Én meg a tényleg csont alap S51-essel szoktam tartós 70-nel de nemritkán 80-nal rohangálni, akkor most mi van, lemeszel és tarkón lő, mert 20-szal gyorsabb mint a gyári kivitel?
2009. szept. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Rendszámtartó le, papírokat átírod meg szerintem van néhány dolog amit ki kell cserélni rajta aztán ennyi.
2009. szept. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!