Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa Romeo GTV-t venni megéri?

Alfa Romeo GTV-t venni megéri?

Figyelt kérdés
Hosszú történet.Friss jogsis leszek 2 hónap múlva ha összejön.Régóta nézekettem az Olaszokat péáne hogy Alfa ROmeos körbe régi motorosok vagyunk.Ez lenne az 5. gép ha megveszem.Na akkor melyik legyen:146,156,145,fapados 147,164,esetleg GTV?ALfában még nem csalódtunk és eldöntöttük hogyha Alfa lesz a kicsike akkor gtv.Megéri ilyet venni?Link az első hsz-ben :-D.VÁlaszokat előre is thank 18/f
2009. szept. 2. 21:43
 1/10 A kérdező kommentje:
2009. szept. 2. 21:43
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem Alfát semmiképpen nem éri meg venni. Betegágy az összes és méregdrágák az alkatrészek. Olasz autót nem vennék.
2009. szept. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%
detto az előttem szólónak... az olaszok úgy szarok ahogy megtervezték őket
2009. szept. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tuti alfa lesz,mert mi még nem csalódtunk Alfákban.De 146,156,164,147,145,GTV,Spider?
2009. szept. 2. 21:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz autó ha megvan kímélve és rendszeresen karban van tartva.Nekem nagyon sokáig Alfám volt.Az üzemanyagon és kötelező szervizen kívül nem sokat költöttem rá de meg is volt kímélve!!.Amúgy tényleg nagyon drága az alkatrész így ha egy olyat veszel ami szét van hajtva vagy nem szervizeltek rendesen elég sokba kerülhet a javítása! Ja és amit belinkeltél szerintem nagyon csúnya és igénytelenül lett kialakítva főleg a hátsója!!!Ennyi pénzért 1000* szebb és jobb kocsit veszel!!
2009. szept. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ez egy olyan dolog hogy aki kipróbálta az azt mndja jó az alfa. De ez valójában csak egyfajta védekező mechanizmus többnyire, mert azt mégse mondhatja az ember h "hát ez sz*r üzlet volt". Javaslom nézz szét a népítélet oldalon, ott is sok elfogult van de statisztikailag a sok véleményből már kirajzolódik a valóság.


Olasz gépet csak ha muszáj.


inkább erőltesd a japán, német, esetleg koreai, akármi csak ne olasz, és közben adj hálát h eddig nem arra ment el a pénzetek h szervizeljétek, még nem késő!

2009. szept. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
egyébként a linkelt autó csinos bár kicsit sok benne a km de ez ilyen korban már nem feltűnő, bár eg olasz kocsinál ugye.. na mindegy, ha megveszed remélem nem lesz igazam, de valszeg a fél életét a szervizben fogja tölteni
2009. szept. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

www.alfaamore.hu

itt tedd fel ugyanezt a kérdést. Valószínüleg ismerni fogják a tulajt.:)

2009. szept. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem egy évig volt ilyen típúsu GTV-m és csak azért adtam el mert 156 v6-ra fejlesztem. A GTV-vel 2x jártam meg Skócia-Magyarország távot oda-vissza hiba nélkül. Ennyit kezdésnek a "szarolaszról". A motorról kár beszélni, jó de az igazi a V6 lenne. Ha lehet TwinSpark motorosból 160ezekm alattit kell venni. Fontos a rendszeres karbantartás, és a folyadékszintek ellenőrzése. A GTV kasztnija nem rohad mert horganyzott gyárilag, amelyik rohad azt javították.

Egyébként ha beülsz majd rájössz miért olyan különleges. A küszöb alá kell ülni:)))) Az emberek még egy 12éves GTV-t is úgy néznek meg mint egy ferrarit.

De veszélyes mert hihetetlen függőséget okozhat.

2009. szept. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Azért nem árt odafigyelni, de hogy ne csak az 1 csillagosok közül válasszal íme egy alapvetően 4,5/5 csillagot adó: [link]

2009. szept. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!