Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó ez a töltőarám egy motornál?

Jó ez a töltőarám egy motornál?

Figyelt kérdés
alapjáraton 13-13,2 volt van az akkun,ha kicsit ráhúzom felmegy 14,14,2-re, de ha le van kicsit merülve az akku, akkor akár 1,5 amperrel is tölt! ez nem árt az akkumulátornak?

2013. jan. 31. 13:25
 1/6 A kérdező kommentje:
ja igen, egyébként 4 amperes és 12 voltos az akku!
2013. jan. 31. 13:27
 2/6 A kérdező kommentje:
és savas! xD
2013. jan. 31. 13:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jó.
2013. jan. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A töltést én úgy tudom ,hogy az akkumulátor AH-nak a max 10%.a lehet. A többi az jó!
2013. febr. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen, én is így tudom, de ha kicsit le van merülve, akkor nem töltődhet órákig,h fel legyen töltve nem?
2013. febr. 2. 16:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát pont a gyors töltés teszi tönkre az akkukat!Szépen lassan kell,még a nagy aksit is. És az ilyen kis aksikat ,hozzá való kis teljesítményű töltőkkel szokták tölteni.PL :akkus fúró töltője, De persze van olyan nagy töltö amit vissza lehet szabályozni,annyira.
2013. febr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!