Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Babetta "szegmens vezetőt"...

Babetta "szegmens vezetőt" hogyan kell leszedni? Mi a legkönnyebb megoldás?

Figyelt kérdés
2013. jan. 31. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. jan. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt néztem énis de nem sikerül.
2013. jan. 31. 15:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nem érkezik több válasz, mert én is nagyon kíváncsi lennék. A leírtak alapján én is próbáltam. Már a lendkerék deformálódott, a csavarok szakadtak meg, de a szegmensvezető meg se moccant! :-(
2013. febr. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én nekem is ez volt a probléma. Azóta végülis arra jutottam hogy többe kerül lehúzót készítetni mint egy egész blokk.
2013. febr. 12. 20:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Így van.

Végül a leírt módszer után próbálkoztam brutálisabb megoldással is. Műhelyasztal szélén megtámasztottam a felfogatott lendkereket, és a tengelyt ütöttem. De még ezzel a barbár megoldással se moccant meg!

Igaz, végülis működik a motor, rendesen indul, és kapcsol, csak egy teljes felújítást szerettem volna csinálni, ami így csak részleges lett...

2013. febr. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor úgyérzem rokon lelkek vagyunk. :D Én akkoris szétszedem ha ketté kell vágni láncfűrésszel. :DD Mert veszek egy másikat mert ebbe a hajtókar se szép meg a dugó is kuka volt meg minden ugyhogy képzelni lehet mi van benne.
2013. febr. 13. 17:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, én is akkor leszek bajban, ha egyszer csapágyakat, szimeringeket kell cserélni... Szerencsére elég sok bontott blokkot lehet kapni, elérhető áron. Lehet könnyebb és olcsóbb megoldás lesz beújítani egyet.

Múltkor körülnéztem a helyi vasgyűjtő telepen. Külön gyűjtik az olyan dolgokat, amit a magamfajta ott téblábolók esetleg még megvehetnek. 4 db babetta 207-es blokk hevert a földön :-) Mellette egy komplett babetta 26-os. De a neten is sokat lehet találni.

2013. febr. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!