Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik megbízhatóbb? Peugeot...

Melyik megbízhatóbb? Peugeot 206 vagy Skoda Fabia?

Figyelt kérdés

Valamelyiket szeretném a kettő közül.De nem újonnan,hanem használtan a 2002-2004 évit.

Mindenki mást mond és már teljesen összezavarodtam...

Tudnátok segíteni esetleg tapasztalatok alapján?


2009. szept. 2. 18:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mivel azt hallottam hogy a Fabia már újszerű korában eszi az olajat!! így ha ragaszkodsz ehhez a 2-höz marad a 206.
2009. szept. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Te nekünk Fabiank van és mivel k*rva sok motorral készült hasonlóan sok kivitelben mindkettő ezért talán ez is figyelembe veendő. De ha rám hallgatsz elfelejted mindkettőt de gyorsan. Semmi francia de német se, inkább egy Corolla vagy Mazda3.
2009. szept. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Semmiképp se vegyél 206-ot, olvasgasd itt: [link]


Nagyon sok a baj velük, minden beszarik rajta, én sem hittem el, volt ilyenem, eladtam, azóta Audim van és semmi baja. Audi-Skoda egy kutya! VW mind a kettő.

2009. szept. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Fabiákból csak a PD TDI eszi az olajat, de az gyárilag. Hogy miért, az Istebn tudja, de mennek is mint a golyó. Kérdés, hogy ami gyárilag eszi az olajat, az hiba-e vagy sem. Szerintem ha így tervezték, akkor nem mondható hibának, az már más kérdés, hogy kellemes-e vagy sem :)
2009. szept. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Tény, hogy a franciák nem nagyon eszik az olajat... érdekes, ez régen is így lehetett, mert anno még a 80-as években volt VW Jettám is meg Renault 9-em is, a Renault szinte semmi9 olajat nem evett, a Jettába meg lehetett utánatölteni rendesen. Perzs ez állapotfüggő is, de ha francia, akkor én inkább Renaultot vennék, volt azóta sok Renaultom és igen jók, jól is mennek. A német autók is jók szerintem, volt nekem is Audim, igaz az A( V8 volt, az is ette az olajat egy kicsit, 7 dl 1000 km-en, de a nagy motorok jobban eszik, ez fizika. Viszont a peugeotokról én sem hallok jókat, főleg nem erről a 206 és 307 szériáról, állítólag nagyon betegágyak.
2009. szept. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%
21:32-esnek mondom h a Skoda mióta német te gyökér? csak az elektronika német és az is vw uh az 100 h jobb mint 1szar japán... rokonomnak corollája 1.4benzines 8litert evett és qrva drága hozzá az alkatrész pláne mindig szervízbe volt... szval inkább POLO de a kérdésre válaszoljak inkább Fabia
2009. szept. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Nem tudom hogy vagy vele, mennyire ragaszkodsz a benzineshez. Azt veszel amit akarsz, de nekem nagyon bevált a Ford Fiesta 1,4Tdci. Kb. egy 1,4benzinessel tudnám összehasonlítani, lámpánál elindulásnál lemaradna, de 100-ig otthagynám. Persze nem vagyok száguldozó, csak összehasonlításképpen mondom. 4Liter gázolaj átlagosan amit tankolok 100km-en. Ha érdekel kérdezz vissza és írok róla bővebben is. Kb. 1,2-1,4M Ft körül abban az évjáratban meg lehet venni.
2009. szept. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%

Nem baj f*sztarisznya, legalább mindig lesz kinek elpasszolni a foswágen csoportos szart ha már valaki volt hülye és belefogott valamelyikbe, épp az ilyen buzgómócsing s*ggfejek tartják talpon az ilyen kaliberű inkonpetens cégeket mint a VW. De nehogy japcsit vegyél mert te képes lennél abból is szarba nyúlni.

Megsúgom nyagyokos, az ÖSSZES fosvágen csoportos szutyoknak min. a 85%-a megegyezik a legkisebb mütyűrön is vw jelet meg germany feliratot látsz. Pl a fabia egy az egyben Polo Arról nem én tehetek h az utolsó skoda a 120-as volt amibe beletetted a koszos valagadat, az még tuti h csehszlovák volt.

2009. szept. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%
jaj de vicces voltál hülye kis g**ci bu**zi fa**kalap taknyos retkedék... ha nem értessz hozzá minek pofázol?? de nagysegged van a fosvágennel... a wikipédián nézz utána h a világ 1ik legértékesebb márkája... a BMW-nél is... de te ezt képtelen vagy felfogni mert te egy kis sz@rrágó fas**kalap vagy
2009. szept. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

STFU cigó, ne erőlködj, mert még elered az orrod vére, először a 8 elemit végezd el aztán durrogj az agyilag nagyobbnak ;)

Kb leszarom h a papír szerint melyik a legértékesebb. De itt van az enyém, ezt is nyugodtan megveheted.

2009. szept. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!