Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra G (2003), Peugeot...

Opel Astra G (2003), Peugeot 307 vagy Skoda Fabia I? Melyik a megbízhatóbb? Melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Kár,hogy Japán kocsi nem szerepel az alternatívák között...
2011. aug. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Astra G
2011. aug. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gondolta Japán kocsira is,de jobbat sajnos ilyen áron belül (900 000 FT) nem találtam.Mert viszont nagyon tetszenek a Mazdák!
2011. aug. 11. 20:49
 4/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam
2011. aug. 11. 20:49
 5/6 anonim ***** válasza:

307est csak a modellfrissítés utánit szabad!

elektronikája egy nagy kaki..

nekünk volt frissítés előtti, és utáni is, az újabbal semmi gond sem volt..

Leginkább az első lökhárítón látszik, hogy az épp mikori autó..amugy a határ 2005 :D

csak sajnos újabbat ennyiért nem nagyon kapsz :|

2011. aug. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Fabia mivel első szériás ki is ejteném, mert szerintem korszerűtlen. A peugeot ha modellfrissítés utáni akkor szerintem jobb mint az opel. Van ugyanolyan megbízható, mint az opel, csak cserébe 180-200ezer kilométer után nem eszik meg 1 liter olajat 1000km-n (ecotech motorok, melyeknek a gazdaságossága ki is merül az eco feliratban, ha esetleg neked mégis kevesebbet enne az csak azért van mert megspórolt benzinedet az olajból pótolja), kényelmesebb. A peugeotnak a hátránya, hogy nehéz szerelni (de hát nem is azért veszel autót általában hogy szereld), de ha megkapja törődést nincs vele gond igazán.
2011. nov. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!