Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek mennyi volt a leghosszab...

Kinek mennyi volt a leghosszab útja (megálás nélkűl) babetta 207-el km-ben?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
A boltig és vissza :-D
2009. szept. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
5 km, utána sorozatosan beszart. :D
2009. szept. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
800 méter
2009. szept. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kb 8 kilométer, mikor kimentem az erdőbe új utakat járni(amerre biciklivel lusta lennék), erőlködött is rendesen amikor 200 méteren 40 centis fűbe húztam neki. ráköptem a kipufogóra, abban a másodpercben el is párolgott olyan forró volt:d
2009. szept. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én mentem már hosszabb útra 2x is egyszer volt egy oda-vissza 420km a másik 680km oda-vissza.De akkor óránként kb:35km-enként megáltam piheni.(Na most mondhatjátok:A hülye babettával ilyen hosszú útra.De bringával is megtettem már ezt a két utat meg nagymotorral is CBX 550).Na a lényeg az,hogy egyhuzamban csak 35km-t mentem.
2009. szept. 2. 21:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van babettám de nem mernék vele 400 km eket menni mert ha útközben cserben hagy akkor az elég gáz.Én már mentem vele egyhuzamban 40 km oda + 40 km vissza.Akkor szerencsére nem volt gáz vele de inkább maradok a rövidebb utaknál.
2009. szept. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én nyáron megyek majd vele, 300km-t oda, 300km vissza, de eddig egyhuzamba olyan 40km-t mentem vele, és semmi baja nem volt, amióta nállam van, már belenyüstöltem, földúton 2000km-t, és egyszer edulgult a karbi, meg 2x kaptam defektet, ennyi volt az összes hiba, most már kb 400km-je hozzá se nyultam a blokkhoz, és így is nagyon pöpec kis motor, akár a világvégére is elvisz, legalább is addig amíg van benzinXD
2009. okt. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én 40 kilométert mentem vele egyhuzamban, ráadásul poros dűlőutakon. A babetta a jég hátán is megél! :)

Az a lényeg hogy nem szabad neki csutkagázt húzni folyamatosan. Ha kopottabb a motorod, mégkisebb az esély hogy besül a motor, mivel nagyobb a gyűrűhézag....

2010. febr. 4. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ezek a ki mennyit megy babettával ezek attól függenek hogy mennyire van karbantartva egy gép, mennyire ápolja és figyel rá oda a gazdája , milyen műszaki állapotban van!

Ha nincs nyüstölve akkor szépen el lehet menni vele elég sokáig nem véletlen van beleírva hogy 100km-en mennyit fogyaszt 1,7-et szal azt megteszed 3szor akkor azt bírnia kell! Ismétlem ha jó állapotban van (na meg beállítva)

2010. febr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én Bajáról mentem át vele Bácsalmásra egyhuzamba, az olyan 35 km. Simán vitte...
2010. máj. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!