Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Nissan...

Mi a véleményetek a Nissan Skyline-ról? Szerintetek is jó autó?

2009. szept. 2. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

szerintem is jó

csak nekem túl drága :(

2009. szept. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
fenntartani sok mert van benne a paci rendesen :P
2009. szept. 2. 12:31
 3/6 anonim ***** válasza:
annyi pénzért amennyiért lehet venni, szerintem nem sok. Inkább a nagyobb baj hogy jobb kormányos. Egyébként jó gép
2009. szept. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó autó csak nem ebbe az országba, de ha már szerzel egyet akkor menekülj ki vele valami nívósabb dragversenyre.
2009. szept. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

CSak akkor sok a fenntartása ha "redline"ig ki is húzod:)

Rajtad múlik, hogy 100 000Km enként ki kell cserélni a motort 2 millió Ft ért, vagy elmész vele 2-240 000 km ert is, és csak párszázezres felújítás kelljen neki, de azért azt biztosra veheted hogy évente 1 millát be fog szippantani a drágaság, 276lóerő rendesen szívja a benzint, alsó hangon 16L/100km, de sztem ha már egy ilyen van a lábad alatt, akkor tuti ég majd a talpad alatt a gázpedál és 20-21L/100km ert is kihozol belőle:)

2010. máj. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Iszonyat jó kis gép főleg az R-34 változata a legfrankóbb sztem főleg kinézetre! Iszonyat könnyű tuningolni mivel tuningautó. Alapból se akármilyen azért 276 paci tud "nyeríteni" ha megindul. Ilyen kocsinál a fogyasztás nem lényeg mivel ez gazdag embereknek és tuningmániásoknak készült akiknél nem lényeg a pénz. A közértbe nem ilyen kocsival kell menni. Az tuti ha lenne pénzem vennék egyet és átalakítatnám balkormányossá asszem 800000 ft az átalakítása, de akinek ilyen kocsira telik annak ez potom pénz. Szóval a véleményem, hogy egy iszonyat jó autó én elfogadnám ;)
2011. márc. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!