Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a jobb;ha egy autó benzines...

Mi a jobb;ha egy autó benzines vagy dízeles? mi a véleményetek a nissan quasqairól? Crossovert szeretnék mindenképp valami más modell jó áron?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Nos, dízeles vagy ottós? Először tanulj meg írni, ha azt írod, hogy dízeles az egyenlő azzal, mintha azt mondanád, hogy ottós.

És ha már itt tartunk: én inkább vennék egy Sportaget, vagy az Hyundai IX35-öst, megbízhatóbb mindkettő, és jobb is.

2011. febr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Itt nagy viták lesznek. Dízel: nyomatékosabb alacsony fordulaton kevesebbet fogyaszt, remeg mint az állat zörög meg minden, de drágább az autó. Benzin: sokkal szebb hang finom benzin illat jobb gyorsulás,(vitatéma lesz) de drága a benzin.
2011. febr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem számottevő a különbség a benzin és dízel ára között max 10-20ft, de viszont a dízeles autó 1-1,5 millával drágább mint a benzines, nem beszélve hogy a dízelesbe csak dízelt tehetsz, míg a benzinest LPG-re vagy etanolosra is át lehet alakítani, bár az etanlonak nem sok értelmét látom, ha sokat mész a kocsival akkor LPG-re érdemes alakítani, de ez az én véleményem, én LPG párti vagyok.
2011. febr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az uj dizel motorok nem zorognek csorognek
2011. febr. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!