Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Nissan 350z jó autó? Keveset...

A Nissan 350z jó autó? Keveset látok belőle az utakon.

Figyelt kérdés

Drága, vagy miért van belőle ennyire kevés?

Több Mustangot látok az utcákon, meg Hummert, mint ilyen Nissant.

Rossz autó, vag csak én lakok rossz helyen?


2011. máj. 9. 15:17
 1/8 anonim válasza:
Egyrészt drága, másrészt japán
2011. máj. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Hát ja, eléggé drága cucc, eszik is mint állat, szerintem nem sok igény van rá. :)


Amúgy nekem bejön.

2011. máj. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
van belőle jó pár, másrészt 12-13 millió, ebből kijön pár mustang
2011. máj. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy nálunk az, akinek pénze van, viszonylag ritkán vesz sportautót. Inkább megveszik a puha párna a popsika alá polgári kényelmes autókat, nagy csomagtérrel és kényeztető felszereltséggel, így ezzel megfelelnek a társadalmi konvencióknak, nem feltűnő, nem "vagány" az autójuk. A sportkocsikedvelés az egy viszonylag szűkebb rétegszegmens. Aki abban gondolkodik és nagyon sok pénze van, az Porsche vagy Ferrari alatt nem gondolkodik, akinek kevesebbje van, az meg valami használtban utazik.

Szerintem ezért nincs sok a 350Z-ből.

2011. máj. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó autó, csak itthon kicsi rá az igény. A "sztrítrészerek" számára túl drága, akik pedig megengedhetnék maguknak, azok inkább valami drágábbat vesznek, aminek nagyobb a presztízse. A 350Z "csak" japán, itthon pedig még mindig erős a németautó-kultusz, "mer' csak az az igazi". Bár ma már vannak kellően nagy presztízsű japán sportkocsik, de a 350Z nem tartozik közéjük. A Subaru Impreza WRX STi-Mitsubishi Lancer EVO ralipáros vagy a Toyota Celica GT-Four már kellően nagy név, de itthon nem nagyon hallottunk az egykori Datsun 240Z-kről, így nálunk a Nissan sportkocsi csak a Skyline lehet.
2011. máj. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam már jópárat, amúgymeg egy nagon jó autó. Az, hogy kevés van belőle nem az autót minősíti, hanem az embereket, hogy 2x ennyiért vesznek inkább sokkal sz@rabb autókat. Végülis lehet akármennyi pénze valakinek ízlést nemtud venni rajta:)
2011. máj. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem most is van 1 350Z.

egyrészt azért veszik kevesen mert az enyém 3 évesen került alapmodellként 9Mba és még a tuning extrák nemvoltak benne. am meg ha odatettem a gázra a lában akk 20L alatt sose állt meg

2011. máj. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Te rohadt mázlista XD
2011. máj. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!