Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meik a jobb egy régebbi...

Meik a jobb egy régebbi Jamaha Aerox vagy egy újabb Aprilia SR?

Figyelt kérdés

Ha válaszolsz a fő kérdésre lécci mond meg konkrét hogy meik a jobb motor meiket éri megvenni... (mert most vagyok motorvásárlásba és csak a legjobb kellene:D)

- [link] ezt 50es fekvő minarelli blokkal.. nem jamaha hanem MBK nitro vázzal.. 230.000ért

- [link]

- [link]


meik a legjobb meiket éri meg megvenni??


2009. szept. 1. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Az SR 10.000-el drágább mint a 2001-es Aerox de sokkal jobban megéri már csak azért is mert 2006os évjárat.

Piaggio blokk van benne ami legjobb az 50ccm-es robogók közt, ez van a piaggio NRGben , a Gilera runnerben és a DNA-ban is.

2009. szept. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezt választanám, egész szép állapotba van, nincs is tuningolva, mert az első elég rendesen van, az új sr sztem meg nem a legjobb. Meghát azér a Yamaha az elég nagy márka.

2009. szept. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az új sr sokkal jobb mint az aerox ami már 97óta ugyan úgy néz ki, csak a műszerfal változott rajta.

A piaggio blokknál nincs jobb.

2009. szept. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mind a kettő ratyi gyerekjáték!

Ennyi pénzért,motort is kapsz!

2009. szept. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm annak aki normálisan válaszolt!

de szerintem nem mondhatók ratyinak meg akinek csak erre van jogsija annak ez pont megfelel...

akinak még van véleménye azt várom.. vagy esetleg milyen más motort érne megvenni?

2009. szept. 2. 17:14
 6/9 anonim ***** válasza:
A yamaha megbízhatóbb
2009. szept. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
yamaha aerox powa! főleg egy kis 70es hengerrel, nagyobb karbival, jobb variátorral, és egy jó kis kipu, és már haladhatsz "emberi" sebességgel is :D
2009. szept. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A páromnak aerox-ja van, nekem aprilia sr..

Az aprilia nőiesebb, megbízhatóságban ugyanannyi..

A blokkot az apriliában 2004ben megváltoztatták az átömlő csatornákat és így gyengébb lett.A roxban ugyanaz a blokk van 14éve..

1 voks a rox mellett.

2010. aug. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

előző vok :D


Elírtam egy kicsit..:$ Szóval..

a blokk erős, de 2004ben amikor megváltoztatták az átömlő csatornákat, gyengébb lett.

2010. aug. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!