Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson Star vélemények?

Simson Star vélemények?

Figyelt kérdés
Megbízható ? Mennyi a végsebessége ? Alkatrész ellátás van hozzá bőven ? Mindent tudni szeretnék róla köszi !
2013. jan. 26. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen ha hozzáértő a szerelője nem pedig kókányművek alkatrész az van 60km/h de az utazója 40km/h gyári állapotban jól néz ki bár kicsit öreguras 2.5 literes fogyasztás
2013. jan. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Én még fiatal vagyok , de nekem valahogy nagyon bejön !
2013. jan. 26. 15:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez az első motorom a babettás koraszkom után, én nagyon szeretem. 2 éve használom, ami elromolhatott raja, az el is romlott. Ez betudható annak, hogy az előző tulaj kókányolt, amit tudott, nem a motor hibája szerintem.

Lényegében 50ezer forintból egy teljesen megbízható, elfogadható esztétikai állapotú tanulómotorom lett.

Tökéletes új alkatrész elfogadható áron szinte nem kapható hozzá, ezért a legjobb a bontott alkatrész, ilyen van is bőven. Az utángyártott alkatrészek rendszerint méretpontatlanok, és a minőségük is silány, azokkal nem érdemes játszadozni, mert úgyis ők játszanának veled.


Az utazósebessége egy nagyobb első fogaskerékkel könnyedén javítható, ezáltal viszont többel kell váltogatni, ami ugyancsak nem az erőssége. Egyébként nagyon kezes motor, könnyedén kitanulható minden hibája.


Ha vennél egyet, inkább egy kicsit rozsdás, de eredeti motort vegyél, mintsem egy szépnek kinézőt, de kókányoltat. Így talán még olcsóbban is megúszhatod, még ha hobbin nem is szabad spórolni.

Csak ajánlani tudom, mert ezen az árszinten minden típus megegyezik szerintem.

2013. jan. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólást ! Nekem is egy babetta 210 esem volt de hamar meguntam , ezért keresgélek valami más jobb motort .
2013. jan. 26. 18:30
 5/7 anonim ***** válasza:
kevés lesz bóbita után a simó...etz-t vegyél
2013. jan. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van 2 simo de a star az nagyon szeretem ha normálisan bánsz vele sosem lesz vele gondod az is oda megy mint a többi és nagy előnye hogy önmagát hűti , tehát ha felülteted a csajod hátra hogy kividd valahova az erdőbe hogy a macit a málnásba zavard.vígan kacagva elmehetsz vele 1-esbe is a nehezebb terepeken mert nem fog felmelegedni :) időtálló forma és elnyűhetetlen motorja van :) Én csak dicsérni tudom nagyon fontos hogy sthil adalélkot vegyél és azt is 1:2O keverési aránnyal ne sajnáld tőle az olajat mert meg hálája ! Nem lesz neki semmi baja én mindig ugy használom és 14 éve van meg de még szét szedve nem volt :)
2013. febr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok , megint, alkatrész van hozzá minden futarmotorosbolt.hu de máshol is van és ha jól be van lőve az enyém teljes gázon 72km /h ment de amúgy a 35-4O ezt szerei a legjobban és nagyon megbízható én akár most is elindulnék vele egy világ köröli utra..:)
2013. febr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!