Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra f 1.4 motorral?

Opel astra f 1.4 motorral?

Figyelt kérdés

Mennyit fogyasztanak ezek?megéri e venni 200-300 eFt ?

irjatok véleményt ezekről


2013. jan. 26. 12:07
 1/7 anonim válasza:
100%

Szia !


Mikor kijött a gyárból akkor 60 lóerős volt,sajnos ma már abból kevés van,tehát nem egy erő gép. Ha egyedül vagy benne azért panasz nem lehet,de ha 2-4-en plusz csomagok akkor nagyon lassú, sserébe viszont kivisz a világból mert ez volt az opel legutlsó jó motorja,szinte soha se hibásodik meg,ha igen akkor se hagy az útszélén hazavisz és olcsó hozzá minden. Iletve 100-on 7.5-et fogyaszt. Ha viszont nagy tempót mész vele akkor eszik rendesen mert a kasztni nagy de a motor gyenge. Nekem ilyen van és én imádom

2013. jan. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Benzines 1.4-ben kétfajta létezik a 60 lóerős (erről nem tudok nyilatkozni) és az ECOTEC motoros 90 lóerős. Az utóbbi átlagban 6.6 literből kijött nekem, úgy hogy sport gyertyákat használtam és amikor elrohadt a kipufogó akkor a katalizátor után gyártattam rá egyedi rendszert (mert olcsóbban kijöttem és még jobb is). Soha nem hagyott ott de rendszeresen szervizeltettem.
2013. jan. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jó konstrukció,főleg a 8 szelepes ...

Nem kötekedésképp de az Eco-Tech már messze nem olyan megbízható, a konstrukciós hibája miatt (olaj fogyasztás pld)........

2013. jan. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A 8 szelepes központi fecsis 60 lovas motor kiváló választás. Épp elég mindennapi közlekedéshez, és bőven 6 liter alatt fogyaszt városon kívül. Mérseim alapján 5,5-et kér 3 emberrel csomagokkal városon kívül, de belül sem eszik többet 7 liternél!
2013. jan. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van egy harmadik változat is, 8 szelepes hengerenkénti injektorral, 82 lóerő.
2013. jan. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekünk C14SE (82paci, 8 szelep) motorral szerelt astránk van. Hát mit mondjak, nem fogyaszt olyan nagyon keveset.

Valami nyűgje van ami miatt sokat eszik, hamarosan majd nekiállunk a diagnosztikának.

Városban olyan 9 liter körül ha jól emlékszem, országúton átlagosan terhelve 7liter, és ez alá nem megy...


De amúgy jó kis motor, igaz hengerfejezni kellett, mert valamilyen érdekes hűtőfolyadék kicsit megkezdte a hengerfej öntvényét, és átszakadt a tömítés. De azóta jó, olajat, vizet nem eszi. Egyáltalán nem füstöl, a kipufogó vége nem is kormos (ujjal beletapintva) így 260eKm után.

2013. jan. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

*****


Baloldalt látszik a víz járatnál kis bemaródás, emiatt szakadt át. Nem tudom meddig fogja húzni így síkolás után. Ha megint átszakad, akkor felrakóhegesztés lesz meg egy alapfokú hengerfej felújítás.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. jan. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!