Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a gond a motorral...

Mi lehet a gond a motorral (Opel astra F 2001)?

Figyelt kérdés

Arra lettem figyelmes, hogy minden sebességi fokozatban van egy kb 3-5 km/h-ás intervallum ahol a motor hangja elmélyül, zúg. 1-esben kb 10-km/h-nál, 2-esben kb 40-nél, 3-asban kb 60-nál, 4-esben kb 80-nál, 5-ösben kb 105-nél.

Ja, és az alapjárat sem egyenletes. Én a gyertyákra gondolok elsősorban.


2012. jan. 14. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
nem megyen kereken?
2012. jan. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mikor voltak cserélve a következők? : motorolaj, üzemanyagszűrő, levegőszűrő?

Ezenfelül valóban lehet gyertya elhasználódás is. Rosszabb esetben gyújtásmodul...


Nem tankoltál véletlenül Mol kúton mostanában? (komolyan kérdezem)

2012. jan. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A motorolaj cseréje már esedékes lesz, a légszűrőnek még semmi baja, szép sárga(tegnap néztem). A benzinszűrőt sajnos nem tudom(2 hónapja vettem az autót). Csak a MOL-nál tankolok, sima 95-öst.
2012. jan. 15. 08:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Darabos a benzin. :)

Próbálj meg másik kúton tankolni. ha a hiba továbbra is jelentkezik akkor az üzemanyag minőségével voltak bajok.

Gyertya is lehet te arra kicsi az esély. esetleg még a gyujtásmodul. Magyarul a compjúter. vagy lambdaszonda esetleg a katalizátor. ,ha van benne.

2012. jan. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a Mol-t... Próbáld ki az omv-t vagy shell-t hátha megjavul!
2012. jan. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!