Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egy autókereskedés adott...

Ha egy autókereskedés adott egy horror árajánlatot?

Figyelt kérdés
Szervizre, emailben. Akkor arra illik válaszolni "Köszi nemmel" Vagy ne írjak rá semmit?
2013. jan. 22. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Köztudott,hogy egy márkaszervíz nemritkán 4-5-szörösét kéri egy normál műhely tarifájának.

Ők is pofátlanok,legyél Te is az.

2013. jan. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én fogorvosi klinikától kaptam olyan horror árajánlatot, hogy rögtön ráharaptam a nyelvemre, mikor elolvastam. Nekem is volt valami hasonló dilemmám, mert olyan szép udvarias emailt küldtek, hogy úgy éreztem, válaszolnom kell. De valahogy mindig csak halogattam. Aztán két hét múlva újból udvariasan megkérdezték, hogy nos, mi a szándékom. Arra se válaszoltam, aztán abbamaradt az egész.


Most ha elvben kérdezed, én azt mondom, illik válaszolni. 2 perc az egész, az nem olyan sok. És ők mégiscsak ennél többet dolgoztak az ajánlatuk elkészítésével.

2013. jan. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Ne kíméld őket ! Amilyen az adjon Isten olyan a ..........
2013. jan. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg, hogy vársz más ajánlatokat is :D
2013. jan. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Természetesen illik, úgy gondolom ezt az udvariasság is megköveteli. Nálad van a pénz, te diktáld az árakat. Jobb egy magas ár, mint egy gyanúsan olcsó ajánlat.
2013. jan. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem garanciális, ne vidd márkaszervizbe! Teljesen fölösleges.
2013. jan. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!