Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan autókereskedés...

Van olyan autókereskedés Magyarországon, amely nem átverős?

Figyelt kérdés
ahol 80%-ban tudom hogy nem vernek át valami sz@r kocsival?
2012. okt. 6. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs. Egyszerűen a legjobb kereskedő a legjobb szándékkal sem tud minden lehetőséget kizárni, és ha őt átverték az összehajtogatott vagy visszatekert autóval, azt tovább fogja passzolni neked.


Esetleg a márkafüggő kereskedések, pl. Volvo Select, Weltauto, BMW Premium Selection, stb. megteheti, hogy komolyabban utána megy egy-egy autónak, tözetesen átvizsgálja és jobb garanciát ad, mint amit a törvény előír, de a kis "útszéliek" (és ezt most a piaci súlyukra értem) nem fognak erre költeni.

2012. okt. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem írták, a nagy márkakereskedések garanciával árult használt autóit leszámítva elég kevés ami megbízható itthon.
2012. okt. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

Igazából csak azt verik át akit át lehet. Rám pl. biztos nem tudnának sózni egy ócska sz@r autót, mert észre lehet venni ha némi huncutság van a dologban.


Eddig ismerőseim közül 2-en is egy miskolci autókereskedésből vettek autót, és mindkettő jó állapotú volt. Persze megvolt az áruk, de legalább megérte.

2012. okt. 7. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hülyeség, hogy egy márkakereskedő jobb, mint a többi! Nem kell elhinni. Azonban vannak becsületes kereskedők, mi például nem tekerünk órát, és nem veszünk törött autót! Senki nincs átcseszve, aki tőlünk távozik, és sokan járnak vissza is.
2012. okt. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!