Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől nem megy a simsonom?

Simsongabor kérdése:

Mitől nem megy a simsonom?

Figyelt kérdés
Van egy S51-es Simsonom. Cseréltem benne kondenzátort+megszakítót amit be is állítottam,( felső holtpont előtt nyit 1,8mm-rel. Az üzemagyagrendszerével sincsen semmi baj, jól be van állítva minden(gyertya is jó). Na és a gond: tolásra indul mostanában, ha felmelegszik nincs alapjárat, de hidegen se igazán. Melegen pedig 1-esben húzatom és nem akar menni, vanhogy le is fullad.pár napja próbáltam, akkor legalább berúgásra indult, most már csak tolásra.

2013. jan. 21. 18:16
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Köszi, majd kipróbálom a hétvégén!
2013. jan. 24. 19:14
 22/24 A kérdező kommentje:
Na tettem bele egy új gyertyapipát, most egyáltalán nem ad szikrát... Kezd a f*szom tele lenni ezzel az egész motorral... Hallottam olyat is, hogy lehet a gyújtótekercs adta meg magát.
2013. jan. 27. 15:07
 23/24 A kérdező kommentje:
Na gyerekek, sikerült életet lehelnem belé! Megy is, de ha felmelegszik elfogy az erő és leáll. Szerintem kondis, habár újat tettem bele de ezek szerint az se jó... Tudtok mást is ami előidézheti ezt a hibát? köszönöm előre is
2013. jan. 29. 21:43
 24/24 A kérdező kommentje:
Ma beletettem a 3. új kondit, és semmi. Ugyanúgy leáll melegen, de hidegen se valami gyönyörű az alapjárat. Indulni se indul olyan szépen mint előtte. Talán gyújtótekercs? Megköszönném, ha írna valaki
2013. jan. 30. 18:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!