Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől nem megy a simsonom?

Simsongabor kérdése:

Mitől nem megy a simsonom?

Figyelt kérdés
Van egy S51-es Simsonom. Cseréltem benne kondenzátort+megszakítót amit be is állítottam,( felső holtpont előtt nyit 1,8mm-rel. Az üzemagyagrendszerével sincsen semmi baj, jól be van állítva minden(gyertya is jó). Na és a gond: tolásra indul mostanában, ha felmelegszik nincs alapjárat, de hidegen se igazán. Melegen pedig 1-esben húzatom és nem akar menni, vanhogy le is fullad.pár napja próbáltam, akkor legalább berúgásra indult, most már csak tolásra.

2013. jan. 21. 18:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Próbáld meg bekarburálni,ha nem segít,lehet szimeringes.
2013. jan. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Mit jelent a bekarburálás? Szimeringes nem lehet mert kb 2 hónapja lett összerakva új csapágyak szimeringek stb.
2013. jan. 21. 18:51
 3/24 anonim ***** válasza:
Szimering lenne a tippem nekem is, nézd meg a jobb oldali szimeringnél nincs e nyoma a benzinnek
2013. jan. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nincs szivárgás a szimeringeknél egyáltalán.
2013. jan. 21. 18:56
 5/24 anonim ***** válasza:
#1 azt,hogy szakszerűen beállítod a karburátort
2013. jan. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Meg ugye meleg motornál állítunk karburátort. Meg a másik az lenne, hogy a karbi és a henger között megvan az a pár mm vastagságú bakelit hőszigetelő alátét?
2013. jan. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Oldalra jár a főtengelyed???????
2013. jan. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
karbi jól be van állítva, semmi gond nem volt eddig vele,pakolások is megfelelőek a kartburátor és a henger között. Pár napja kezdte ezt csinálni, eddig szépen ment hónapokig.
2013. jan. 21. 19:07
 9/24 A kérdező kommentje:
A főtengely se lötyög ott is új a csapágy, ahogy az összes csapágy.ja és nem jár rendesen hanem "recsegő" hangot ad, úgyhogy valami gyújtás problémára gondolok, ezért cseréltem kondit és megszakítót.
2013. jan. 21. 19:08
 10/24 anonim ***** válasza:

az enyémet meg egy 1 újitottuk fel teljesen, és sz@r az egész, ez is csak tolásra indul, alapjárat az van hidegen melegen is, csak ez melegen elkezd szorulni...

meg mikor hideg akkor nem lehet húzatni, van egy bizonyos fordulat ami fölé nem megy hidegen, tehát berúgom, elindulok vele, és egyesbe csak kb 3ezres fordulatig lehet kihúzatni, aztán kettesbe se nagyon megy 3ezer fölé, aztán haramdikba mikor már melegszik akkor lehet egyre jobban húzni neki a gázt, ja meg hidegen indul könnyen melegen meg nehezen

2013. jan. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!