Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi autókról? Ti melyiket vennétek?

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


3. [link]



2013. jan. 19. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Személy szerint a BMW-t nem venném meg.Nem szeretem.Az Udik közül pedig az A4-eset venném.Mért?

A teljesítménye jobb,meg a váltó végett

2013. jan. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 petizacc ***** válasza:
100%

Ezek közül ennyi pénzért egyiket se.


De ha választani kell, akkor nálam első a BMW (pedig Audi párti vagyok.)


A második az A4-es, de ha motorikusan is olyan jó lenne, mint ahogy kinéz biztosan nem ennyiért hirdetnék és még egy benzinkút sem ártana mellé.


Az A6-osat meg semmiképpen. Túl sok kilométer van benn és ha nem a tankolására, akkor a szervizelésére menne rá a gatyád.


A helyedbe 800 ezer és 1 millió között nézegetnék 95-98-as évjáratig Audi A4 1.9-es TDI-t vagy 1.6-os benzinest.

2013. jan. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 szántóvető ***** válasza:
egyetértek,elképzelni sem merem hogy mennyit fogyaszthat aa audok.+sok a biztosítás 2000 ccm3 felett+sok a teljesítméyadó.
2013. jan. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 szántóvető ***** válasza:
*audi
2013. jan. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért biztos, hogy nem prémium autóban gondolkodnék. Ha kevés pénzem van, átlagosat veszek, nem luxusautót, ennyi. Ehhez kéne felnőni végre. Amúgy se menő szerintem egy 15 éves audi, vagy bmw.. Ennyiért hidd el jobban jársz Toyotával, Fiattal, Skodával, Forddal, Peugeot-val, Nissan-nal, vagy Mazda-val. Ezeket legalább tudnád használni. Jah, hogy nem luxusautók? Bocsánat!
2013. jan. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket, mennek a kezek. Ha valakinek ezek luxusautók, az nem túl igényes az autókat illetően, ezek egyszerűen öreg prémiumautók. Az Audikat és a BMW-ket szeretem, azokból is a 2000 előttieket, állítólag azok még igazán tartós konstrukciók, és még olyan gépies autós fílingjük van. Munkám miatt egy nagy kombira lenne szükségem, dízelt pedig nem szeretnék. Bocsánat, ha túl olcsó autókat néztem ki magamnak, de ne aggódjatok rendbe rakni és szervizelni majd' csak futja valamiből :)
2013. jan. 19. 16:43
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha ezen 3 autó közűl kellene választanom . Akkor az Audik felejtők !

A gatyád menne rá , a "bajor " kellemes és szimpatikus választás lenne ..Nekem tetszik :)

2013. jan. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 SIstvan77 válasza:
Ha a három közül kell választani, akkor a BMW. 2.6-os, meg 2.8-as benzines audikhoz tankolót is kell venni. Ha ilyen árkategóriás audit akarsz, akkor 2.5 TDI-vel keresd.
2013. jan. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én bmw párti vagyok de 316 az kislányos és eszik is azt mondják, ahoz képest hogy kislányos. audi 2.6 az menő. aki azt monda hogy megeszi a gatyád az még nem ült autóba.
2013. jan. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!