Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha bérelt autóval balesetezek,...

Ha bérelt autóval balesetezek, lehet vmi következménye rám nézve?

Figyelt kérdés
A napokban kell utaznom valahova és erre elég rosszak az útviszonyok most, menni muszáj, 1 napos út lesz és erre az 1 napra szól a bérlet is. Mi történhet ha vki nekem csúszik vagy én vkinek v vminek?
2013. jan. 18. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
ha te vagy a hibás akkor a casco önrészt kell fizetned,
2013. jan. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A szerződésnek tartalmaznia kell az ilyen esetekre vonatkozókat.
2013. jan. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gravinator válasza:
Az anyagi kért a biztosító a büntit te fizeted! De kérdezz rá amikor a kocsit bérled, milyen biztosítás van a bérleti díjban? Közöljék a biztosító nevét, címét,esetleg a kötvény számát.Valószínű,hogy baleseti bejelentő lap is a kocsi tartozéka.
2013. jan. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, a bérautókon szokott casco lenni.
2013. jan. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Rákérdeztem és elvileg 0 önrészes casco van rajta. Akkor az azt jelenti hogy nekem semmi költségem nem lehet, jól tudom?

Kölcsönző nem pampoghat h összetört a kocsi és nem tudják kiadni a javítás idejére vagy emiatt tőlem pénz kérni?

2013. jan. 18. 18:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg elméleti kérdés marad, s nem lesz szükség semmiféle lépesre. Azt tanácsolom, ha mégis előfordulna bármi, hívj rendőrt. Ha személyi sérülés történne, ez egyébként is kötelező, de akkor is tedd meg, ha csak egy picit meghúzzák. Ha ott a másik autós, kedves, készséges, elismer mindent, később fordulhat a dolog.
2013. jan. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem hívsz rendőrt a legkisebb krachnál is, 100%-ban tiéd a buli..
2013. jan. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!