Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volt valakinek bérelt autókülö...

Volt valakinek bérelt autókülönlegessége? Jó meglepi lenne?

Figyelt kérdés

Párom nagyon odavan ezekért a régi amerikai autókért, pl. dodge, meg ilyenek (én annyira nem értek hozzá). Elvileg Hintó megy érte, majd jönnek értem. Szerintetek jó meglepi lenne, ha egy ilyennel mennének érte:

[link]


Pécsett tudnék kölcsönözni, tud valaki itt ilyen helyet?


Volt ilyen autója valakinek? Megéri?


2012. júl. 15. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem van de rendkívül drága.
2012. júl. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát ha értem egy 69-es Charger-rel jönnének biztos elsírnám magam örömömben.
2012. júl. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
fuuu, miért nem én vagyok a párod :D
2012. júl. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

bocs, áthelyezték... esküvős témakörben írtam, nem tudom, miért kell helyezgetni..


akinek nem világos, azért írom, hogy nem én vagyok a gyépés... :/ na mindegy


szóval esküvőről van szó


első! komoly?


mennyiért lehetne egy ilyet kölcsönözni mondjuk 3 napra?

2012. júl. 15. 22:02
 5/11 anonim ***** válasza:
Esélyed sincs ilyet bérelni.
2012. júl. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem párod jobban örülne, ha olyan autóval mennél érte, amilyenje valaha lehet is. Pl. én nálam ez pont visszafelé sűlne el, de lehet én vagyok a szar! Amúgy ilyet bérelni nem lehet, meg nem is érdemes, sajna ilyen autó keveseknek adatik meg, most 3 na mit ér, ha utána meg visszaül a suzukiba...
2012. júl. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Másik meg, hogyha párod odavan az amerikai autókért, akkor a legjobb lenne egy hummer 2-es limuzin!
2012. júl. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
én sajnos nem értek hozzá, pont ez a kép volt a háttérképe is, azért ezt linkeltem!
2012. júl. 16. 12:24
 9/11 A kérdező kommentje:

esetleg tudtok még hasonlókat mondani??


tényleg nagyon nem értek hozzá :(

2012. júl. 16. 12:24
 10/11 anonim ***** válasza:

Keress amerikai auto klubbokat, es ha van meg ido az eskuvoig, akkor talalkozokat a kornyekeden. Ott sok ilyen es hasonlo auto tulajdonossal fogsz talalkozni es ha szepen mosolyogsz es felajanlasz v.mi kompenzaciot (penzt:) akkor lehet hogy lesz valaki aki hajlnado kocsikazni nektek.


Nekem van ilyen autom, de en kulfoldon elek (nagyon messze) de ha a kozelben lennek biztos hogy benzinkoltseg plus egy jo kis lagzi vacsora elleneben elvallalnam hogy furikazom az ifju part;)

2012. júl. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!