Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van ennyi Opel Astra?...

Miért van ennyi Opel Astra? Annyira jó autó?

Figyelt kérdés

Tudom, több féle Astra van, de konkrétan erre gondolok:

[link]


Egy 10 perces séta alatt 7-8 ilyet számoltam.



2013. jan. 17. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
A Swift után a 2. legnépszerűbb autó volt az Astra. Mostanában talán már nem az, de F-es és G-s Astrából (utóbbi van a képen) nagyon sok van. Nem túl drága, és mégis inkább családi autó mint a Swift.
2013. jan. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Nem jó, csak aránylag olcsó...
2013. jan. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én véleményem, hogy igenis hogy nem csak olcsó, de jó is. Nincsen túlárazva úgy mint mondjuk egy Volkswagenen. Alkatrészárakban is a legjobbak közt van.

(a rend kedvéért nekem nem ilyen kocsim van)

2013. jan. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Teljesen megbízható ,és korrekt áron.......
2013. jan. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Mert nem egész 3 millióért kaptál egy 90le-s autót, ami már elég jó felszereltségű volt, és mert az egyszerűségre mentek rá, majndem mindenben. Autószerelőként: egy hasonló kategóriájú francia autóban 4 gátló csere van olyan, hogy 3 óra. Egy ilyen Astrában fél óra alatt megvagyunk. És még sorolhatnám.


Sajnos az új - Astra H, és J - szériákból kiveszett minden, ami az astrákra igaz volt, a nevet kivéve...

2013. jan. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem olyan jó.
2013. jan. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

G Astra. Jó pár évig gyártották már a 90-es évek végétől. Nem csoda hogy sok van belőle.


Nekem újabb H Astrám van, dízel, elég jó felszereltségű. Új korában 6 millió volt az ára. Úgyhogy olcsónak nem mondanám. De az alapváltozat is 3,5 millió körül van most, ha jól tudom.

Persze mihez képest sok?! Van akinek ez aprópénz... nekem nem.


Amúgy én teljesen elégedett vagyok vele. Kényelmes, fürge, nyomatékos, biztonságos (az enyémben 10(!) légzsák) és 5 literrel eljárok vele. Nekem jobb autó ennél nem is kell.

2013. jan. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!