Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van különbség hólánc és...

Van különbség hólánc és hólánc között? (többi lenn )

Figyelt kérdés

beszereznék 1 et és nézem ,hogy van 10+20ezerért ,de néztem van 1000FT ért na most nekem ugyan úgy néz ki az 1000 ft os mint a 10E ft os csak a márka más ,vagy veszek egy 1000ft osat felteszem ha úgy adódik és szét is szakad ?

válaszokat előre is köszönöm


2013. jan. 16. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=oRLIraaJmg4


Nagyjából ennyi a különbség. Ezek is ugyanúgy néznek ki egy laikus számára.

2013. jan. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem meg lánc és lánc között nem olyan eget rengető a különbség. Én megvenném az olcsót feltenném és mennék vele pár km ert. pláne hogy most hó is van. aztán ha nembírja megvenném a drágát és kész. Most hiába mond bárki bármit. vettem én már piacon olyan szerszámot hogy kibírta azt amit a neves német márka nem.
2013. jan. 19. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Zsolt75 ***** válasza:

Egy gond van ezzel az olcsó okfejtéssel. Megveszed felteszed és ha menetközbe elszakad akkor csinál akkora kárt, hogy 5x többe lesz a dolog mintha vennél egy minőségit. Arról nem is beszélve , hogy más járműbe vagy emberbe is kárt tehet el lerepülő lánc....


Olcsó húsnak MINDÍG híg a leve!

2013. jan. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

egyik ugyan ez lenne [link]


másik fajtát nem találtam ,de az könig márka lenne


így tudtok valamit mondani erről a 2 hóláncról valamit hogy milyenek ?

olcsó hús ez igaz ,de az a baj ,hogy nem nagyon járok olyan helyen ahol kéne ,de ha 1x kell akkor meg max 30-40 km/h val mennék és akkora sebességnél nem hiszem akkora terhelést kapna a lánc hogy szana szét szakadna vagy mégis ?

2013. jan. 19. 20:06
 5/5 Zsolt75 ***** válasza:

Az a gond nálunk, hogy ritkán kell hólánc az utakon. Az is baj, hogy ezt olyan terepre találták ki ami havas és nem olyanra ahol helyenként eltolják, helyenként hókása egy 100m múlva meg hó.

Én egy közepes verziót választottam anno , nem a legolcsóbb, de nem is a 30 ezres...

2013. jan. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!