Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Daewoo Tico tulajok segítségét...

Daewoo Tico tulajok segítségét kérem. Mennyi az éves fenntartása ennek a kis autónak?

Figyelt kérdés
2000 körüli Tico megvásárlásán gondolkozok. Vehetnék jóval drágábbat is, de nem érdekel az autó, a magamutogatás, a státusz stb., csak menjen. Szóval adók, biztosítások, szervizek, fogyasztás minden érdekelne. Évi 5-8 ezer km-t menne az autó. Egyébként 185 cm 103 kilo vagyok, beleférek? :)
2013. jan. 16. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Hasonló méretű vagyok mint te. Nekem nyomja az ajtó a vállamat, ezért leginkább teljesen letekert ablakkal tudtam vele menni, hogy kicsit kilógjon a kezem, de akkor meg az ajtó pereme "vágta" a kezem, olyan kis vékonyka az egész ajtó. Értem ,hogy nem érdekel a magamutagatás, de ez a kocsi nagyon nagyon kényszer autó. Egy kisvárosban egy nőnek még elmegy, de hozzánk hasonló méretes embernek hááááát...
2013. jan. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

A biztosítás függ az életkorodtól, az autó lökettérfogatától,életkorodtól,mióta van jogsid, bonus/manus pontoktól stb. [link] Itt ki tudod számolni!

Gondolom 1 litersnél nincs benne nagyon motor, az pedig zabálni fog neked a városba.Sztem minimum 8 liter.

2013. jan. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
796 köbcentis motorja van a Ticonak. 5 lietrből városban simán, minden gondnélkül megvan!! Könnyű az egész autó és nem kell a motorjának erőlködni!!!! Egyébként nekem 99 óta semmi bajom nem volt vele, csak vezérmű szíj cserén voltam vele szervízben és olajcserén.
2013. jan. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Napkiraly ***** válasza:

egy ideig tico nélkül voltam,de visszavásároltam a régit, mert kellett. Nos, 180 cm vagyok, 90 kg, simán elférek, kényelmes.

Évi adó: 6000 ft körül. Évi biztosítás: 6000 (női tulaj, b10). Fogyasztás: 5,5 (ezen a héten azzal jártam,7000 ft-ot tankoltam, 320 km-t mentem).

2013. jan. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!