Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » HHO generátor egy kis segítség...

HHO generátor egy kis segítséget kérek tehát ez a gép vizet kap egy tartályból amit bekötünk a légszívóba és így kerül a motor égésterébe? Tudomásom szerint ha hidrogént égetünk víz lesz az hova kerül?

Figyelt kérdés

2013. jan. 8. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Vízgőz formájában a kipufogón át távozik, amúgy szerintem nem ér semmit ez a vacak, biztos átverés, anyi hidrogént egy ilyen kis szerkezet nem tud előállítani ami komolyan befolyásolná egy motor működését, na meg ugye a befektetett energia sem térül meg amivel bontja a vizet.
2013. jan. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mivan? Odáig oké, hogy víz van az égéstérben, mert a légszívó benyomja. De hogy kerül oda a hidrogén és minek a víz, ha úgyis az fog keletkezni????
2013. jan. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt magyarázza már el nekem valaki hogy hogy a fenébe csinálja ez a cucc meg azt hogy szétbontja a vizet annyi energiával hogy az az elégetése során meg is térüljön?


Józan paraszti ésszel, ha ez működne akkor lehetne örökmozgót csinálni. Egyszer betöltöm a vizet, a kipufogót meg visszavezetem(ami ugye szintén víz).

2013. jan. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Heegany feltalálta az örökmozgót!

:D


Ne rontsátok már az üzletet, a mágnesgyűrűs bizbasz már nem kell az embereknek, de a HHO bigyóért még fizetnek, mint a katonatiszt!

2013. jan. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vizet nyom a blokkba (annak rövid távon csúnya vége lenne), hanem vizet bont, és a keletkező durranógázt (általános iskola 7.) küldi be a szívócsőbe.


Ehhez áramot használ, amit a generátortól kap, erősen energiaigényes folyamat.


Ahhoz hogy legyen értelme 100% fölötti hatásfokkal kéne hogy működjön,tehát az előállított gáznak nagyobb teljesítménynövekedést kéne produkálnia mint az előállítására elhasznált teljesítmény, de nem teszi, úgyhogy parasztvakítás.


Persze ha van fölös pénzed költheted erre is, de nem fogod érezni, meg sok sört lehet venni az árából.


Winklerék is foglalkoztak vele, ha nekem nem hiszel: [link]

2013. jan. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves kéredező, légy erős, ha benzint vagy gázolajat égetsz, akkor is H2O és CO2 keletkezik. Magyarul vízgőz és szén-dioxid.
2013. jan. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én már igen régóta használom, és bizony működik. Ha többet akarsz tudni róla, itt olvasgass: [link]
2013. júl. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 K Laci ***** válasza:
én mostanában akarok készíteni egyet,
2013. nov. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!