Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Leállítottam az autómat mikor...

Kova 55 kérdése:

Leállítottam az autómat mikor hazaértünk, beraktam a kormányzárat, kb 10 percel később ebakartam állni vele az udvarba és nemtudtam elfordítani a kulcsot teljesen? Miért?

Figyelt kérdés
és nem lehet elindítani ezért az autót se, olyan mintha a kormányzárral lenne gond? Mit tegyek?

2013. jan. 14. 18:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mozgasd a kormányt, és közben próbáld meg elfordítani a kulcsot.
2013. jan. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csináltam!! minden csináltam már!
2013. jan. 14. 18:11
 3/14 anonim ***** válasza:

Összeesett a gyújtáskapcsoló mechanikus része..

Gondolom van benne méter ? :)

2013. jan. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A miénkbe még a kulcs se megy be ilyenkor, kell közben mozgatni a kormányt, hogy bemenjen a kulcs.
2013. jan. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Anyám autójában szokott elmozdulni a komplett zárszerkezete a gy.kapcsolónak - nézd meg a helyén van-e, mármint rendesen a műanyagba öntött helyének a közepén ahogy szokott. (Bár ilyen esetekben a kulcs sem megy bele teljesen - de egy lehetőség)
2013. jan. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az f astrám is szokott ilyet csinálni. Csak akkor tudom elforgatni a kulcsot ha mozgatom a kormányt. Az is lehet, hogy nagyon el van már kopva a kulcsod, de erre kicsi az esély.
2013. jan. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Anyám kocsijába is hasonló a helyzet. Ott a kormányt kell mozgatni, közbe a kulcsot oldalra feszíteni és kifelé finoman kifelé húzni... (kissé szétvan a zárszerkezet, lötyög is az egész mindenfelé...)
2013. jan. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Játssz vele finoman, mozgasd a kulcsot és a kormányt is egyszerre,ha mázlid van nem szarta el magát teljesen a gyújtáskapcsoló. Ha igen akkor csere, addig meg parkol a gép.


Megfúrkálós-vezetékösszekötős manőverekkel lehetőleg ne próbálkozz, nem szokott jó vége lenni.

2013. jan. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Heeeeeeeegany! Milyen autó? Csaknem az is WagonR+? :)
2013. jan. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Daewoo matiz...

Ràadàsul egyik napról a màsikra kezdte el ezt csinàlni.

2013. jan. 15. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!