Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új Renault-val kapcsolatban...

Új Renault-val kapcsolatban érdekelne pár dolog. Szerinted?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Ez a három autó az, amit nézegetek, ahhoz képest, hogy újak egész jó árban vannak. Mit lehet tudni a Renault-ról?Leginkább a megbízhatóságuk (motorikusan), biztonságosságuk és fogyasztásuk ami érdekelne.

Továbbá: Mikor érdemes belemenni új autó vásárlásba? Mennyi "biztonsági tartalék" ajánlott hozzá?

A hirdetésben szereplő finanszírozási dolog mit egyszerűen szólva mit jelent?


2013. jan. 13. 16:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az én autóm 1.5dci leállításakor nagyot "zuhan" a motor. Ez elvileg motortartó, de nem tudom, hogy melyik. Ezen kívül elinduláskor is ad egy enyhe morgó hangot, amit nem szoktak ezek az autók egyébként.
2013. jan. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom semmi provokáló nem volt a kérdésemben (én kérdeztem miért pont francia).... de Te tudod...

én inkább ülök bele a 20 éves Mercesed 190D-mbe mint egy francia "autóba".

Csak szimplán kiváncsi lettem volna, hogy miért pont franciát akarsz venni (ennyi)

2013. jan. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A kérdésedben csak provokáció volt. Egyébként ha megnéznéd ezeket az árakat, szerintem elég jó indok arra, hogy miért akar franciát venni.
2013. jan. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Na akkor most engem lehet lehúzni ....

190 D epedarugós ülésekkel ...nem sorolnám tovább ..

Sejtettem ,hogy merkedesz a rendbontó :)

2013. jan. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!