Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új Renault-val kapcsolatban...

Új Renault-val kapcsolatban érdekelne pár dolog. Szerinted?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Ez a három autó az, amit nézegetek, ahhoz képest, hogy újak egész jó árban vannak. Mit lehet tudni a Renault-ról?Leginkább a megbízhatóságuk (motorikusan), biztonságosságuk és fogyasztásuk ami érdekelne.

Továbbá: Mikor érdemes belemenni új autó vásárlásba? Mennyi "biztonsági tartalék" ajánlott hozzá?

A hirdetésben szereplő finanszírozási dolog mit egyszerűen szólva mit jelent?


2013. jan. 13. 16:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Hát én ha már franciát veszek, akkor legalább dízelben gondolkognék. Mindenesetre motorikusan nem olyan vészesek a Renaultok, viszont tudnak szivatni, mert franciák. Ha a motor nem is rosz, de pl egy fedélzeti computer meg tud őrjíteni.
2013. jan. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
rossz*
2013. jan. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
mindigis kíváncsi voltam hogy miért vetemedik rá az ember a francia "kocsi"-ra! Kedves kérdező! Elárulod nekem? :)
2013. jan. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Őszintén. Mire jó ez a provokáló, bosszantó hozzáállás? Ha túl látnál azon, hogy csak az általad szentesített gépjárművek léteznek akkor tudnád a választ a kérdésedre. Ajánlj jobbat hasonló árban, érvelj ellene, mellette és korrekt lesz a válaszod.
2013. jan. 13. 16:56
 5/14 anonim ***** válasza:
Há már mindenképp Renault kell, akkor legalább a Cliót vedd, ne a Thaliát.
2013. jan. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ismételten nem értem ,aki francia ellenes mi a F..szt ugat itt ????

Én nem ugázok a merkedeszekbe mert semmire tartom ....Ennyi !

Egyébként az első válaszadónál a pont.......

2013. jan. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

5évig rönó szervízben dolgoztam /már kissé unom ismételni magam/ semmi rosszat nem tudok róluk elmondani.Clio,Thalia egy kutya,megbízható mindkettő.Gyenge pontok:

-termosztátház műanyagból van kb. 3eft /benzinesnél/

-hátsó fékmunkahenger hajlamos a szivárgásra

-váltótartó kutyacsont

Talpas,összekötő elég jól bírja a hazai utakat.

Viszont kényelmes,komfortos,jól felszerelt,egy Thalia többet nyújt mint egy Golf,Astra,Focus,Swift stb egyéb fapados társai.

Hangsúlyozom nem vagyok francia párti,én magam mercivel járok.

2013. jan. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mi ez a váltótartó kutyacsont? Mit produkál az autó, ha ez nem jó?


Egyébként nyugodtan vegyél Rönót, nincs velük több gond, mint mással. Aki francia szarozókkal meg nem kell foglalkozni. Én nem vagyok a saját pénzem ellensége, valószínűleg ők igen.

2013. jan. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A 3 motortartó bak közűl az egyik . Ez szakzsargon :)

Kitámasztó bak ami alul középen helyezkedik el ..

2013. jan. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Váltótartó alsó bak,ha nagyon ki van,gázadáskor/elvételkor nagyon bemozdul a sebváltó,valamint ránt az autón elég nagyot.
2013. jan. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!