Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Malaguti fifty 50 robogo...

Rober xd kérdése:

Malaguti fifty 50 robogo miért nem kap üzemanyagot?

Figyelt kérdés
Ha pesprézek hideg inditosprevel akor begyul de mikor kieszi akor meg is áll.Mitöl nem kap üzemanyagot ?

2013. jan. 12. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Honnan tudjuk ezt innen, hogy mitől nem kap?:)

Lehet, hogy a benincsap nem jó. Ha vákuumos, akkor a vákuum nem biztos, hogy felépül ezért nem szívja a benzint. Lehet, hogy a fúvókák vannak eltömődve a karbiban. Az is lehet, hogy a szívócsonknál van dugulás. Esetleg kifogyott belőle a benzin. Ezeket ellenőrizd.

2013. jan. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

- A csap jo ,mert megengedtem és lehuztam a csövet és folyt,

-Benzint töltötem bele 2 litret.

-Mentem vele hazajötem leraktam és többet nem gyult be.most 1 honapal késöbb probálom begyujtani sikertelenül.

2013. jan. 12. 11:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Szedd szét a karbit,nézd meg hogy működik e rendesen a tűszelep,pucold ki rendesen.

Amikor ilyen van nekem robogómon elösször mindig a vákumcsövet néztem meg mert az mindig lejött.

gyertyát nézegesd hogy ott kap e üzemanyagot,pár rugás után nyálasnak kell lennie,amúgy ha hoszabb időre leteszed a mocit,kell neki kis idő hogy megtöltődjön benzinnel a karbi.Ha már túl vagy a 20dik rúgáson akkor azt meglehet próbálni hogy beleönteni egy kis nyálat a hengerbe aztán úgy beinddítani.

2013. jan. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Begyult :) menyi arányban kell vigyiteni a benzint ?
2013. jan. 12. 16:20
 5/6 petizacc ***** válasza:
Jó sok benzint öntözz rá majd gyújtsd meg ! Tuti be fog gyulladni!
2013. jan. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vegyíteni?

Ha arra mennyiségre gondolsz hogy olajjal mennyire kell megkeverni akkor 5literhezz 1deci szintetikus olaj.

ha az érdekel hogy ilyen indításhoz mennyi benzint kell a hengerbe önteni akkor elég annyi amennyit a gyertyára öntesz mikor megfordítod.

Hidegindítót meg felejtsed el mert abban nincs olaj ami megkeni a hengert így könnyen besülhet.Szóval ezeket is csak ésszel szabad.

2013. jan. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!