Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Malaguti rst 50 hány kapcsolás...

Rober xd kérdése:

Malaguti rst 50 hány kapcsolásos? 4 vagy 6?

Figyelt kérdés

#motor #kapcsoloszekrény
2012. dec. 30. 09:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4. De elég ritka darab.
2012. dec. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha minden igaz januar.2 napján veszek egyet :)
2012. dec. 30. 10:19
 3/12 anonim ***** válasza:

Melyiket akarod megvenni? (alig látok párat apródon).


Amúgy nekem volt egy, ha rám hallgatsz nem veszed meg, alkatrészt lehetetlen hozzá kapni gyakorlatilag és mivel már vagy 96 óta nem gyártják, így lassan széthullanak :( Nekem nagyon sok munkámba és pénzembe tellett, mire egy szép motort csináltam belőle anno, amit használni is lehetett!

2012. dec. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egy laptop-al cserélem szép állapotban van az elektronikát azért ujra kellene kötni,mert nem megy a féklámpa + 1-2 dolog kanyarjelzö és ijenek.
2012. dec. 30. 10:30
 5/12 A kérdező kommentje:
kb 25.000 forintért jutok hozza.
2012. dec. 30. 10:40
 6/12 anonim ***** válasza:
37%

Hy!

Nézegettem hogy milyen motorok ezek.Az az igazság nem láttam sehol hogy milyen ütemű és hogy egyáltalán vízhűtéses,e.

Nos ami ezekkel mindig baj szokott lenni az az hogy havonta dugó gyűrű,de ha normálisan használod akkor ezen visszalehet venni.Érdemes meghallgatnod a moci hangját ha hallasz fémes surlodó kopogó csattogó hangot akkor számolj rá hogy szét kel húzni a blokkot és teljes generál ami 30-40 ezer is lehet de utána viszont lesz egy fullbejáratos kis motorod.

Az alkatrészekból lehet hogy tudsz szerezni mert talán vannak kompatibilis alkatrészek is más malagutiéval vagy neadjisten apriliáéval.

Amit viszont érdemes felfogni,akármennyit is költesz rá soha nem fogod azt a pénzt visszakapni mikor egyszer majd elakarod adni esetleges kategóriaváltás miatt.Szóval feleslegesen nem éri meg tunningolni sem meg amúgy sem hosszú tunningal az élettartama.

Amire figyelj majd oda az az hogy mindig fulszintetikus olajat használj bele ha 2t és ne pörgesd szét és akkor lesz egy használható pcirkálód :)

2012. dec. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

2T és vízhűtéses.


Nem szétpörgetni nem lehet, ugyanis ez tulajdonképpen egy pici pályamotor, nem utcai hasznlatra lett tervezve. 5000-es RPM alatt TELJESEN használhatatlan. Optimálisan 7-9 ezer között lehet csak használni.


Amúgy elég tartós, messze nem kell havonta gyűrűzni. De mivel régi a legtöbbe már 40-50e km van - na annyira azért nem tartós.

2012. dec. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz sok gondt hozá ne ved meg!

Nincs hozá alkatrész!

De ha megveszed érzem hogy ez az oldal tele lesz Malagutis kérdésel!

2012. dec. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jotanácsokat :)január 2 napján kell elhozam ha arra döntök,hogy megveszem :P
2012. dec. 30. 19:40
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha csak 25 ezredbe kerül meg egy laptba és egy jól működő gépet kapsz ami jól ketyeg akkor megéri,de ha látszik is rajta hogy kokány meg minden baja van akkor nem éri meg.
2012. dec. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!