Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Malaguti ciak 125-ös 4-ütemő...

Malaguti ciak 125-ös 4-ütemő motorom csak 70 km/h-val megy Miért van ez?

Figyelt kérdés
áttétel jó
2012. dec. 3. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyári fojtás ki lett véve?
2012. dec. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

használtan vettem nem tudok róla

hol található a fojtás?

2012. dec. 3. 20:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Konkrétan nem tudom, utána kell nézni. Kipufogóban, karbiban, variátorban szokott lenni. 70km/h az nagyon kevés.
2012. dec. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az hogy csak 70km/h-val tudsz menni annak sok oka lehet.

Lehetnek:el van kopva a görgő,vagy túl könnyű görgő van benne,ha túl könnyű a görgő akkor lehet hallani hogy pörög mint állat.

lehet azért is mert a kipufogó nagyon piszkos,vagy ahol kezdődik ott lekapod a hengerről és csak egy vékony karika tömítésnek kéne kiesnie,ha ez telibb akkro cseréld ki vékonyabbra ha a hengerkiömlőn látsz egy félhold alakú behegesztést akkor azt reszelővel óvatosan reszel ki hogy a gázok könyebben induljanak ki

Lehet még amiatt is hogy a szelepeket be kell állítani rajta(szerintem valószínű hogy ez lessz a baja)

Van még olyan opció is hogy piszkos a karbi,a légszűrő és azért nem megy.

Valamikor egy új gyertya is csodákra képes :)

Ha el van kopva a szíjad akkor emiatt is lehet.

Tudod ha leírnád a tüneteit akkor jobban tudnánk segíteni ,mert így vaktában lövöldözünk...

Üdv!

2012. dec. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha nem értesz hozzá, inkább a hengeren kipufogó leömlőt ne kezdd el reszelgetni.
2012. dec. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
levegőszűrő, variátor, kuplung, ékszíj, gyertya új akkor csak a szelepek és a karbi marad
2012. dec. 3. 20:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Mit csinál 70-nél?Pörög?Vagy egyáltalán nem képes kipörögni magasabb fordulatra?
2012. dec. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
furcsa zakatoló hangot ad ki, mintha erölködne
2012. dec. 3. 21:34
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2012. dec. 3. 21:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!