Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egyszerűen nem tudok dönteni....

Egyszerűen nem tudok dönteni. Malaguti F12, Aprilia SR 50 vagy Yamaha Aerox?

Figyelt kérdés

2012. dec. 24. 13:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a Yamaha, csak sajnos ezekből ritkán találsz megvigyázott darabokat, mert hajtják őket rendesen (mert megyen is rendesen)
2012. dec. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ugyan az a blokkjuk. Teljesen mindegy hogy melyiket veszed.

Az Aeroxból csak vízhűtéses van, a másik 2ből van léghűtéses is.

Az SR-ből van injektoros és az újabbak már piaggio blokkosak de a korabeli SR-ek még minaralli blokkosak, akár csak az Aerox vagy a F12.


A különbség lehet a fék(e-h tárcsa v elől tárcsa, hátul dobfék), üzemanyag tartály mérete, valamelyiken lehet fordulatszámmérő(évjárat függő).


A legolcsóbb a Malaguti F12 Phantom. A saját Phantomommal meg vagyok elégedve, soha nem hagyott ott.

2012. dec. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szinte teljesen mindegy jó mind a 3. Aerox-ból valóban ritkán találsz jót, mind szét van gyilkolva.
2012. dec. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

SR50-ből ne az injektorosat (DiTech) vedd, a nem megfelelő karbantartás miatt sok gond van vele, és drága az alkatrész is.


Mikor jó akkor megy mint a vaddisznó ahhoz képest hogy 50es, de ha egyszer szétkókányolják sose lesz jó.

2012. dec. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Yamaha Aerox, ez nem kérdés :)
2012. dec. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Aeroxot választanám ezek közül.
2012. dec. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Igaz, hogy egyforma blokk van mindháromban, de a Malaguti meg az Aprilia olasz, nincs olyan jól összerakva, stb. De a Yamaha japán, és köztudott, hogy a japánok tartós motorokat csinálnak, ilyen az Aerox is, annak ellenére, hogy gyilkolják őket rendesen. Az is nagy előny, hogy vizhűtéses (szerintem)
2012. dec. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
13%
én a hejedbe 1 percig sem gondolkoznék 1 JAPÁN meg valami fos olasz között...enyértelmű aerox mert jspán..
2012. dec. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért az Aerox alvázszámát megnézhetnétek mielőtt istenítitek a japánokat. Az európába szánt 50 és 125 ccm-es motorokat az MBK gyártja, ami Francia cég, de van leányvállalata Spanyolországban is. Való igaz, hogy az Aerox a legjobb ezek közül, de a legdrágább is. Annyival viszont nem jobb.
2012. dec. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Most ez 1 kicsit eltér de ugyan mégis ide kapcsolódik 1 jótanács..egyben tapasztalat is..:


igazából mind 1 hogy milyen márka csak Japán vagy Német legyen...és abbol sem szabad újat..valami régebbit mert azokba még benne van az anyag és azok még össze vanak rakva normálisan de a mostani az utóbi pár évesekben már nagyon benne van a un. tervezett elavulás...és aztán kuka az egész motor..és csak elmegy a kedved a motorozástol is mert mindig baj lesz a géppel ...ami nyilván akármelyik másikkal megtörténhet hogy elromlik de nem minden nap..és most nem túlzok..keresztapám vett 1 olasz kínai motort olasz blokkos de a kasztni meg a többi kinai...1 hétig távirányítóval indul meg 66 ezer biztonsági ketyere hogy ne tudják ellopni...HANGSÚLYOZNÁM hogy nem tart sokáig max 1 hétig ha ritkán használod...aztán neki is jöttek a bajok egyszerüen kiesett a kormány indexek nemjók éppen elkapta 1 kis csepergö eső és már a komplett elektronika kuka....


most ezt el se muszály olvasni lehet vele ellentétes gondolatot állítani...én ezt tapasztaltam ezt éltem át..ez megtörtént...


Remélem segítettem ezzel,de ha nem akkor elnézést kérek hogy nem teljesen a kérdésre válaszoltam...


De ha nem halgatsz rám akkor kívánok sok sikert (szügség lesz rá)...

2012. dec. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!