Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Könnyen lebuknék egy 250/50-es...

Könnyen lebuknék egy 250/50-es motorral?

Figyelt kérdés
van egy 250 etz-m,és jobban eltudnám viselni 50-es papirokkal.szerintetek járható út? elegem van a műszakiból,biztosításból!

2013. jan. 11. 14:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Agent-k!

Ne haragudj nem értek veled egyet! Ilyen embernek adnál Pannóniát? Aki még 1 csóró Mz-t sem akar fenntartani?

Szovjet 28-as kerékpárt neki, nem 1 magyar mocit. Még kiszedné belőle a blokkot és csinálna belőle kerti traktort.

2013. jan. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Apám!

nem vagy semmi!

rendszám nélkül vagy műszaki pecsétes rendszám nélkül ha mész az kb olyan mintha egy nagy vírító zászlót húznál magad után hogy állítsanak le.

Nos műszaki kb 15ből kijön kenőpénzzel és két évente.

Én fiatal vagyok nekem is 250ETZ-zém van és az éves biztosításom 4200ft körül van.Ha ezt sajnálod akkor tedd le és add el,mert a motorozás akkor nem neked való!

2013. jan. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az nem kifejezés b+... Már akkor lebuknál, amikor el se döntötted teljesen, hogy az lesz.
2013. jan. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 petizacc ***** válasza:
Hát ne haragudj meg kedves kérdező, de aki nem tudja fent tartani az ne motorozzon!
2013. jan. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
nemtudom milyen biztosításod van 4200 Ft-ért?lengyelpiacon vetted?Nekem 11000 FT és én is fiatal vagyok
2013. jan. 30. 20:14
 16/17 anonim ***** válasza:
kereskedelmi és hitel banknál a legolcsóbb,de ha bnemhiszed el akkor netrisk.hu és ott kalkulálhatsz az árakkal.
2013. jan. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Erre vannak a netes kalkulátorok: beállítod a motor meg a saját adataidat, a gép meg kiadja hogy hol mennyi lenne. Értelemszerűen függ a fizetési módtól is, pl drágább a negyedéves csekk, mint a féléves vagy éves átutalás.


Nekem 1626 a negyedév baleseti adóval, igaz Pancsi, nem MZ.

És lehetne olcsóbb, mert ez negyedéves csekkes befizetés.

Pedig nem vagyok nagyon öreg, 26. És csak 3 éve van jogsim a kategóriára.


Menj mondjuk a netrisk.hu-ra, nézd meg a kötelezőket - biztosan lesz olcsóbb, valszeg a K&H.

2013. jan. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!