Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tudok kezdeni egy x14nz...

Mit tudok kezdeni egy x14nz kódú 60LEs opel motorral?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A fent leírt motor van az autómban, a baj h írtó sokat fogyaszt szerintem ami nincs arányban a teljesítménnyel (9-10 Liter).

Halottam és olvastam már olyat, h a központi befecskendezésű motort át lehet kombinálni a másik 1,4es opel motorral ami hengerenkénti befecskendezésű és 15-20 lóerőt szerezni ezzel. Gondolom én hogy a magas fogyasztás oka a nehéz kaszni és a gyenge motor kombójából adódik. Erről szeretnék kicsit többet megtudni, ha valaki ért hozzá.

Előre is köszönöm!


Légyszi olyannal ne jöjjön senki h addel, meg mé nem vetté jobb kocsit....mert sajnos ezt vettük, de mivel még van rajta hitel eladni se nagyon tudnám.



2013. jan. 5. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Pár éve még azt mondtam volna, hogy alakíttasd gázosra, de már nem biztos, hogy megéri.
2013. jan. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nézd ,őszinte leszek ....

mivel hiteles (ahogy írod) és nem kevés szakmabeli tudás és pénz kell az esetleges átalakításhoz ezért szerintem nem éri meg !

2013. jan. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valami baj van azzal a motorral! A barátomnak az F Astrájában is ez a motor van és 7-8 literrel eljár vele, most télen is. Ja, és már 350e km van benne! A motor átalakítása nem egyszerű dolog, cserélni kell a hengerfejet, kábelkorbácsot, motorvezérlő elektronikát, stb...
2013. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet 9-10 a fogyasztás motorgond nélkül is. Nem mindegy, hogy milyen távokra használja, és negyon nagy mértékben függ a vezetési stílustól is.
2013. jan. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!