Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak szerintetek egy...

Első autónak szerintetek egy 3as golf megfelelő?

Figyelt kérdés
Ugyan még messze vagyok tőle, a jogsihoz is kell még fél év legalább, de én első autónak szeretnék egy 3-mas golfot, szerintetek is megfelelő lenne erre a célra?

2013. jan. 10. 23:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
66%

novemberbe vettem magamnak 3as golfot 1.4benzines(60le)

89ezer ft volt,külföldi okmányokért,tesztkört mentem vele,körbe néztem alig tudtam egy ez az lesz rajta,de számítottam is rá..340be állt meg vételi árral is.

Most jelentkezett egy gond de hétvégére meg oldódik,ezen kívül semmi gond nincs vele.

Kötelező az nekem is súlyos lett,19évesen 45e/év (első autó a nevemen)

2013. jan. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
66%
a kötlező csökken majd úgyis. nekem is csak kicsit több 1.9-el, legrosszabb kategóriával.
2013. jan. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
66%
Vegyél egy Citroen Saxo 1.5D-t, 4 litert eszik, nagyon olcsó a fentartása, megbízható kiskocsi. Első autónak tökéletes.
2013. jan. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!