Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak szerintetek egy...

Első autónak szerintetek egy 3as golf megfelelő?

Figyelt kérdés
Ugyan még messze vagyok tőle, a jogsihoz is kell még fél év legalább, de én első autónak szeretnék egy 3-mas golfot, szerintetek is megfelelő lenne erre a célra?

2013. jan. 10. 23:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Abszolút. Én örülnék egy hármas Golfnak a helyedben.
2013. jan. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, persze tökéletesen lehet tanulni rajta, de kategóriájában drágák szoktak lenni mivel a fiatalok körében a Golfok " népautók " és erre a kereskedők / eladók is rájöttek. Szóval szerintem, csak ha jó áron sikerül jó állapotban levőt vásárolni, de mindenképp szentelnék pár estét arra, hogy autóhirdetéseket nézzek, esetleg más márkákat is.
2013. jan. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
örülni én is örülnék :D nem kapom, hanem spórolok rá :) nyári munka, meg zsebpénz néha, és amit szülinapra, karácsonyra stb. kapok azokból a pénzekből gyűjtenék rá. 1500€ körül már vannak, 1-1,5 év alatt össze tudnék rá spórolni. már most is nézegetem a hirdetéseket, de még csak nézem egyelőre... :D nézegetek más autókat is, csak a 3as golf az, ami még külsőre is tetszik és ahhoz képest szerintem olcsó.
2013. jan. 10. 23:53
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

Srác!


1500 euróból már tip topot tudsz venni.


Hibátlan választás. Az alaktrészek sem drágák.


Ha tudsz venni 1.9es tdi motoros 3 as golfot, az keveset fog enni, szeretik a szerelők is (nem mintha motorilag sok dolog lenne vele) és halad...azt hinnéd kevés a 90 paci de nagyon halad. Főnököm kocsijában pedig már 542 ezer km van....és 1.9 tdi 90 pacis....durva mi? :)

2013. jan. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
az nem kutyaszar :D hát, azon az oldalon ahol kerestem jobbára benzines golfok vannak, de én dízelt szeretnék majd. de addig még van egy kis idő, biztosan találok megfelelőt.. :D
2013. jan. 11. 00:59
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

Főnök, azért azt kalkuláld majd bele hogy egy autót könnyű megvenni, de utána fenn is kell tartani, és itt nem csak a fogyasztásról beszélek. Szerviz, biztosítás, elromlik rajta egy két filléres kacat, de nekem az már kemény lóvéba fog kerülni.

Én nemrég vettem meg az első autómat, Suzuki swift 1.0, a 3 ajtós változat, és a kötelezőm 40.000 évente!!!

Fateromnak 8.000 évente, kicsit meg is ütött a dolog, meg kb egy elektromos dolgot kéne átkötni rajta, ami kb 15 perc egy szerelőnek, és olyan árajánlatokat kapok, hogy 8-10.000ft. Szóval olcsó hozzá az alkatrész, persze, de vajon a szerelő is?

2013. jan. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
a 3asban max az a gond, hogy rohad. erre majd figyelni kell vételkor.
2013. jan. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
Tavaj lett jogsim, és tavaj lett autóm is. A kötelezőm 20000 forint +-1000 körül van.
2013. jan. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
Megfelel, nemcsak első autónak.
2013. jan. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. nem úgy terveztem autót venni egyébként, hogy utána semmi pénzem se maradjon, meg szerintem egy picivel besegítenek a szüleim is ha úgy állok már, ha meg nem, akkor egy kicsivel tovább kell spórolnom, nem azon a pár héten fog múlni.
2013. jan. 11. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!