Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SEGÍTSÉÉÉÉÉÉÉÉÉG? Motor...

SEGÍTSÉÉÉÉÉÉÉÉÉG? Motor rángás, olaj

Figyelt kérdés
rángat az autó.. és azt írja alacsony olajszint, bár szerintem fel se melegszik, holnap viszem szerelőhöz de addig kicsit tisztábban akarok látni, mi lehet ez?
2013. jan. 7. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Tölts bele olajat! Erre még nem gondoltál?
2013. jan. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
dehogynem, ez volt az első dolgom, ezért is írtam, hogy szerintem fel se melegszik, mert miután töltöttem bele, utána nem mozdult a mutató
2013. jan. 7. 21:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Hat az olajszintnek a melegedeshez nincs sok koze szerintem, nemhinnem hogy azert rangatot mert keves az olaj.Egyszerre kezdodott a ket jelenseg??Megnezted a palcaval mennyi az a "keves" olajszint mielott toltottel bele?
2013. jan. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rángathat az olajtól is, akkor ha hidrotőkés, és annyira kevés olaj van benne hogy nem épül fel az az olajnyomás ami a szelepemelést biztosítja.


Rá kéne nézni a nívópálcára hogy mit mutat, és előrébb lennél.

2013. jan. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úristen!!! Ekkora műszaki érzékkel még egy bicikli is sok neked! Sajnálom a kocsidat. Ki írja szegény kocsi, hogy kevés az olaj és nem nézed meg a nívót? Meddig mentél volna vele, amíg megragad a motor? A kocsinak lelke van, ha törődsz vele meghálálja. Elvisz oda ahova akarsz menni! De ha nem, akkor otthagy az útmellet!
2013. jan. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!