Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most akkor az autó jogosítvány...

Most akkor az autó jogosítvány korhatárát fel emelték 17évről?

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 21:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, nem tudom nekem is szólt az üzeneted vagy sem. Ám azért azt tanácsolnám, hogy a hülyéző személyeskedő válaszokra ne is reagálj, főleg ne ugyan abban a stílusban. Annyiban meg kell védenem a hozzászólások nem személyeskedő részét, hogy felismertük a hatóságok szokványos tökölődését, félretájékoztatását, de talán neked is célszerűbb lett volna használni a gyakorikérdések keresőjét. Szerintem erre vonatkoztak ezek a válaszok, csak talán nem a legszerencsésebb nyelvezettel. Ha még mindig lenne bajod velem is, én ezt tiszteletben tartom. Írj privit, szívesen találkozom veled, és hidd el nyugodtan meg fogjuk beszélni a dolgokat. Én megértelek téged is.
2013. jan. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
89%

Tudod, te nem vagy itt állandó felhasználó és nem akarsz másoknak segíteni, csak felteszel egy kérdést, kapsz választ és nem vagy fent fél évig, így nem kell a sok ismétlődő kérdést elviselned. De ha átnéznéd a kérdések listáját, az utolsó 2 oldalon 5 olyan kérdés van, amiben a korhatárokat kérdezik. Én régóta az oldal felhasználója vagyok és már hónapok óta az összes kérdést nyomon követem és mindben helyes választ adunk meg. Gondolom te leszavasztad az irónikus válaszokat, de speciel az enyém még így is 80%-os ami azt jelenti, hogy sokan egyet értenek velem. Eléggé bosszantó a sok egyforma kérdés, mikor az oldalnak is van keresője és a találatok közül ami ebben a témában vagy 100 oldal, a legfrissebbet teszi előre, ami 2 napos. Ott választ találnál a kérdésedre. Van egy tag, aki a magyar közlönyt szokta linkelni, most hiányolom is, ott is benne van és rengeteg kérdéshez belinkelte már. Azért írunk ilyen stílusban, mert akinek nincs anyi esze, hogy a keresőt használja, vagy amikor kiírod a kérdést, kiírás előtt még felajánl vagy 5 kérdést, ami ugyan abban a témában van. Azok között is találnál választ. Mégis mire számítasz ezek után? Szerintem nem neked kellene megsértődni a saját hülyeséged miatt.

De akkor válaszolok normálisan.

Nem, nem emelték a korhatárt. Csak A, C és D kategóriában van változás.

2013. jan. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
#12, ez lájk!
2013. jan. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Köszönöm :D

Ezt már régóta meg akartam írni, de most végleg felb*szott, hogy a kérdező még minket tart alpári bunkónak

2013. jan. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Először is nem szavaztalak le és semmilyen "ironikus" válasz sem. Mert mindenkinek meg van a maga véleménye és ezt tiszteletben tartom! Igazad van nem vagyok egy aktív felhasználó. De sokszor volt amikor fel jöttem és válaszoltam amire tudtam. És igen sok kérdést is tettem már fel. És még egyszer igazad van utána kellett volna néznem itt is. De mivel le írtam hogy inkább sok esetben miért használom a guglit azért próbáltam ott megkeresni. De szerintem egy értelmes kérdést tettem fel és egy értelmes választ vártam. Meg értem hogy volt már igen én is válaszoltam olyanra amit már 535454-szor feltettek de akkor is kulturáltan válaszoltam! És veled 100%-an egyet értek hibáztam. De akkor is van egy határ amit sokan át lépnek. Pedig "mi" egy közösség vagyunk és ha valakinek van valami kérdése azt fel teheti nekünk. De azt szerintem nem csak én várom el hogy kulturált kérdésre kulturált választ kapjak ha már egy "közösség" vagyunk...!!! És neked igazad van megy is a plusz! De szerintem azért sokan el vetették a hangsúlyt és itt nem rád értem na mindegy.. Erre van egy közmondás Okos enged, szamár szenved..! (Akinek nem inge nem veszi magára!)
2013. jan. 8. 20:35
 16/20 A kérdező kommentje:
És igen! Sok embert alpári bunkónak tartok itt ezen az oldalon! És van belőle elég. De akkor is nem csak erre a kérdésre értem de sok olyan felhasználó van aki eléggé szépen tud fogalmazni. Az ilyeneknek ajánlom mindig járjon el sportolni és vezesse le ott a dühét ajánlom az MMA-t! :)
2013. jan. 8. 20:42
 17/20 anonim ***** válasza:
77%

Najó, 12. válaszadó kérésére akkor belinkelem:

[link]

És még ma is a 325. oldalon vannak a korhatárok.


Ezt a linket meg a szöveget meg most kimentettem egy txt fájlba. Úgy talán kevésbé lesz idegesítő naponta belinkelni :D

2013. jan. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Na jaj de jó, hogy végre mindenki megnyugodott. Látszik, hogy mindenki normális, a kérdező is a válaszadó is, csak elragadta őket a hév, a saját drámájuk. Az nagyon tetszik nekem, amit a kérdező írt, hogy közösségben gondolkodik.

heeegany, ez a legpontosabb, hogy megmutatod a jogszabályt. De azt nem tudom megérteni, hogy ha itt felmegy az ember a közlekedési hatóság honlapjára, amiről joggal feltételezzük, mi állampolgárok, hogy ilyen dolgokkal foglakozik, mint a gépjármű vezető képzés szabályozása, akkor miért nem rögtön az elsők közt látunk valami tájékoztatót a vezetői engedéllyel kapcsolatosan.

tudnék olyan európai országot mondani, ahol ez így van, sőt még egy tök jópofa videó is van róla, mi ennek a menete. Mert nem mindenki jogász (félre ne értsd) csak egyszerűen a családomban is van jogász és ha kérdezek tőle valamit ádámtól, évától kezdi a válaszadást.

2013. jan. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Szabó Zsolt20 válasza:

[link]


7. melléklet!

2013. jan. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Köszönöm heeegany :) Most már megnyugodtam :DD
2013. jan. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!