Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most akkor az autó jogosítvány...

Most akkor az autó jogosítvány korhatárát fel emelték 17évről?

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 21:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%

Keresni luxus? Vagy esetleg megnézni 1-et abból a 3 kérdésből amit kiírás előtt kidob?


Nem! Nem emelik!

2013. jan. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
hogyne emelnék, ne is keress rá az interneten megbízható forrásra, hanem csak 40 éves korodban menj el érdeklődni egy autósiskolához, hogy beiratkozhatsz-e -.-
2013. jan. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
De remélem, hogy mire te 40 leszel, addigra csak saját nyugdíjból lehet majd vizsgázni.
2013. jan. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%

Könyörgöm, tegye már ki ezt a kérdést valamelyik kérdező a kiemelt kérdések közé, mert hátha így előbb meglátják!

Nem igaz, hogy ilyen faxszopó országban élnünk, ahol nem tájékoztatják megfelelően az állampolgárokat és az oviban is a hülyeséget tanítják, ahelyett hogy azt oktatnák hogyan kell átkelni a gyalogátkelő helyen.

2013. jan. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy miért híresztelik újabban ezeket a "változásokat", mikor semmi sem igaz belőle? Bár minden év elején ez az agymenés megy.
2013. jan. 8. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Igen felemelték 40 évre a korhatárt. És miután megvan a jogsid 5 évig csak úgy vezethetsz ha ott ül melletted egy olyan ember akinek legalább 20 éve van jogosítvány.
2013. jan. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

6# innentől kezdve minden ilyen kérdésre ezt kéne válaszolni


ha valaki hülye, akkor megérdemli, hogy félretájékoztassák

2013. jan. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen be olvasnák nektek de nem alacsonyodok le a szintetekre ;) Nagyon kemény legények vagytok megnézném élőbe is ilyenek lennétek-e na mindegy.. Képzeljétek el be ütöttem a gugliba, de olvastam azt hogy fel emelték és azt is hogy nem ezért gondoltam hogy ki írom erre az oldalra ami arról szól hogy ha valamit nem tudunk vagy nem vagyunk benne 100%-an biztosak azt meg kérdezzük :) De ti olyan okosak vagytok esküszöm irigylem az intelligencia szinteteket:$$ Na pacsi remélem még jönnek az alpári hozzá szólások azt úgy is értitek :$ Ja és 40-en éves koromban? Akkor még van pár évem fel készülni. Köszi a választ :$
2013. jan. 8. 18:28
 9/20 anonim ***** válasza:
40%
"De ti olyan okosak vagytok esküszöm irigylem az intelligencia szinteteket" Hát azt irigyelheted is. Szükséged is lenne rá, mert akkor tudnád használni az oldal keresőjét.
2013. jan. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Mi bölcs vagy :) Csak tudod gugliba szoktam utána nézni a híreknek mert az valamennyire "megbízható" de mivel ott megoszló volt a tartalom ezért írtam ki a kérdést. itt utána se néztem mert itt sok olyan válasz érkezik ami az igazsághoz elég messze áll. És persze a jó öreg magyar intelligencia egyből be ugatni és le oltani másokat itt is meg mutatkozik és még elég sok helyen. És lehet hogy az illető utána nézett a dolgoknak de nem biztos benne fel tesz egy kérdést majd erre amit imént említettem a magyar mit válaszol rá: " huhh nézd ma' jól oltsuk le aztán menők vagyunk" akinek nem inge.. ;)
2013. jan. 8. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!