Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Anyu vagy keresztanyu nevén...

Anyu vagy keresztanyu nevén lehet az autó, és a hitel rá ha nekik nincs jogsijuk?

Figyelt kérdés

Autót szeretnénk venni. Használtat.

Hitelre..de csak nekem van jogsim, viszont én még tanulok, nincs állandó keresetem. Megoldás mi lehetne??



2012. dec. 21. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vegyétek meg anyukád nevére,nnics ilyen törvény ami megakadályoz benne.Az én autóm is anyám nevén van,nincs vele semmi gond.
2012. dec. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az autó (és minden más jármü) birtoklásához nem kell jogositvány, akárkinek lehet bármennyi. Viszont vezetni csak jogositvánnyal lehet...


Ök vehetnek autót, felvehetnek rá hitelt - mármint ha a bank engedélyezi -, és utána ha akarják megengedhetik neked, hogy vezethesd.

2012. dec. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem a 145 lóerős steinmetz optikás gsi corsám van a 73 éves nagymamám nevén, szóval nem gond :D
2012. dec. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!