Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez vajon meddig bírhatja?

Ez vajon meddig bírhatja?

Figyelt kérdés

Itt van ez a kocsi, é csak úgy magánterületen gyilkolnám.

De az ilyen kocsik eggyáltalán működnek?

[link] meg vannak ilyen 90-es évekbeli kocsik amik 100 ezer alatt vanak ezek tényleg ennyit érnek?

És még működnek is ?



2013. jan. 5. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a jó abban, hogy egy elzárt területen vadulsz, "gyilkolsz" egy tök tragacs, régi autót??? Sohasem értettem mi ebben a szórakozás.
2013. jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet még nem próbáltad ki.


Lehet nem működnek, de meg lehet csinálni, hogy működjön.

2013. jan. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Fogadjunk 100 Ft-ban,hogy nem mered megvenni.
2013. jan. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ricsi1984 válasza:
Zsigulit ajánlanám, az bírja, ami a képen van az szétesik terepen és drága hozzá az alkatrész
2013. jan. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk a belinkelt autó egyáltalán nem arra való, amire a kérdező szeretné használni. Ennyi pénzért sokkal jobban jársz ezzel, még műszakija is van egy ideig:

[link]


Ezt bárki meg is tudja szerelni, ha kell.

2013. jan. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Értem én, hogy nem bírja ez a terepet, de nem is csak azon lenne használva. Az utolsónak meg külön köszönöm, hogy belinkelte ezt a Ladát, mert ahogy nézem egyre jobban tetszik, de van egy probléma, hogy nekem az is fontos volt, hogy szervós kormánya legyen, mivel nem csak vadul gyilkolásra használnám hanem vezetés gyakorlásra.

(Egyébként nem feltétlen akarom megvenni, sőt egyáltalán nem, Ezért boccs még egyszer átolvastam a szövegem igen rosszul fogalmaztam, *gyilkolásra jó-e)

2013. jan. 5. 19:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!