Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért olyan olcsók a Daewoo,...

Miért olyan olcsók a Daewoo, Kia, Hyundai autók?

Figyelt kérdés

Ezek miért olyan olcsók?!

nem olyan válaszokat kérek, hogy "mert szarok" stb...


2009. aug. 26. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Az árukban tényleg jók,de nincs gond velük,ismerettségi körünkben van:Daewoo Matiz,Kalos Kia Opirus Hunyadi i30.Mindegyikkel meg van elégedve gazdájuk.Anyának sokáig i10-ese volt.A belső müanyag kacat mindben,de ugrálni jó vele.Akinek Merci-berci-g*ci kell annak tökéletesen megfelel.Érdemes megvenni őket.Jó autók.Csak megkímélt állapotút válassz ha használtban gondolkodsz.
2009. aug. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a Kiáról úgy tudom azért, mert még nem nagy név. Amúgy kia C'eedünk van és teljesen meg vagyunk elégedve, egyáltalán nem nevezhető szarnak és mifelénk amúgy egyre több ilyen kocsi szaladgál az utakon.
2009. aug. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A Hyundai nagyon jó a Kia-val együtt, a Daewoo-t csak az ára miatt viszik mint a cukrot, legalábbis nekem nem vált be
2009. aug. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A jövő nagy márkái lesznek. Az ázsiaiak szép lassan megtanulták (ják) a marketinget, a vállalatirányítást, a minőségbiztosítást nyugattól, a technikai előny már régen a térfelükön van. A jövő ázsián múlik.

Olcsó (egyenlőre) a munkaerő, ezen tudnak a legtöbbet spórolni, és most még bőven elvannak a koppintásokból, míg a drága fejlesztéseket a tradicionális autógyárak végzik. Nem adok 10 évet, hogy ez megváltozzon.

Elég csak az elektronikai iparra gondolni.

2009. aug. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Használtban gondolkozok, 6-7-8 éves kor körül.
2009. aug. 26. 21:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy Daewoo-m van, 11 éves, soha semmi baja nem volt. Amit eddig csináltam rajta: olaj, olajszűrő, légszűrő cserék az előírt kilométernél, fékbetét csere (egyszer), gumigarnitúra csere (egyszer). Ezeket meg ugye minden aautón cserélni kell használattól függően...
2009. aug. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

11 évig 2 gumigarnitúrával???

jó sokat használhatod... xD

2009. aug. 26. 23:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Ja, 7-8 évesben? Azt hittem csak úgy kíváncsi vagy a keleti márkák titkára...

olvasd el a totalcar.hu népítéleteit a típusokról!

2009. aug. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy garnitúra kibírt 100000 km-t. Normális gumival normális vezetés mellett kibírja. Ja, és még így is megvolt az előírt bordamélység (1,6 mm?).
2009. aug. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4. válaszolónak igaza lett. Ma már egy Kia, vagy egy Hyundai se olcsó.
2019. ápr. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!