Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A simson ennyire nem bírja a...

A simson ennyire nem bírja a bioetanolt?

Figyelt kérdés

tehát tankoltam bele 3ezerért 40-es keveréket, és eljöttem a kúttól kb 150-200 métert, és megállt, onnantól csak szívatóval együtt lehetett vele menni, és itthon szétszedtem, teljesen kitakarítottam a karburátort, kompresszorral kifújkáltam, nem volt eldugulva sehol sem, összeraktam, és talán egy kicsivel jobb lett, de még mindig kell neki a szívató, és elmentem egy motorszerelő ismerősömhöz, azt mondja h nem eldugulva van, hanem telenyomathatták a benzint bioetanollal, amúgy is nyomnak bele a benzinbe, de most valószínűleg többet nyomtak hozzá, egyébként nem én kértem h nyomjon hozzá meg nem akkor nyom hozzá még a tankba, hanem a kút tartályba van a benzin és oda nyomnak hozzá, és valószínűleg ezért nem olyan jó, szinte sosincs ilyen h 3 ezerért tankolok bele és majdnem teli van a tank, legalább 10 éve nem volt ilyen h majdnem teli a tank, és most meg szar benzin lett beletankolva...


szóval a kérdés hogy tényleg ennyire nem jól ég?


2013. jan. 3. 14:04
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
főleg hogy a simsonomon robogó karburátor van, és nem is tudok hozzá venni főfúvókát, csak kireszelni bírok belőle, de ha meg nem válna be akkor meg nem tudok mit csinálni a kireszelt főfúvókával, internetről tudnék rengelni hozzá másik főfúvókát, de sok lehet a postakölcség!
2013. jan. 3. 17:24
 12/13 anonim ***** válasza:
Fúvókát reszelni??? Inkább hagyd... :)
2013. jan. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ha tudsz tized, meg század mm reszelni akkor fogj hozzá, de szerintem vegyél nagyobbat, v maradj a benzinnél
2013. jan. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!