Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonba öntöttem üzemanyagnak...

Simsonba öntöttem üzemanyagnak valami kutyulékot beindult vele, tehet benne komolyabb kárt?

Figyelt kérdés
lakbenzin higitóbol öntöttem ki kis pohárba vmennyit, és akkoz öntöttem műszerolajat (varógép olajat) és öntöttem hozzá valami 10W-40-es hajtómű olajat, ezt összekevertem és beleöntöttem, 2. rúgásra be indult, zúgattam szívatón pár percig,és utána vissza vettem a szívatót, de nagyon füstölt a kipufogó, és utána meg mintha be lett volna zabálva, le kellett csutkázni hogy felpörögjön felpörgött, és utána mégjobban füstölt, úgy hogy alig láttam magam körül vmit, és utána abbahagyta a füstölést, és lehetett vele menni
2012. dec. 28. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
És ez mire volt jó?...
2012. dec. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem volt benzin benne!
2012. dec. 28. 13:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Baja nem hiszem h lett tőle, de legközelebb benzint rakj bele mielött össze kotyvasztasz valamit, és megszorul.
2012. dec. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb próbáld desztillált vízzel, ugyanolyan jól fog menni.
2012. dec. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Na, most egy életre elment a kedvem attól, hogy Simson-t vegyek, pedig akartam. Mi van, ha pont az általam kinézett géppel csinálták ugyanezt? Mekkora idióta emberek vannak...
2012. dec. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Higítóval vigyázz egyik haverom megszorította vele bár ő csak higítót kevert be neki.Én meg gázolajat kevertem be és ha elég meleg a motor akkor gyújtás nélkül is megy vele :D
2012. dec. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!